sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery zadowolony z pozycji Valencii

Rivv, 28.12.2008; 14:02

Trener Nietoperzy Unai Emery nie ma żadnych obiekcji co do obecnej pozycji Valencii i z niecierpliwością oczekuje na gorący początek nowego roku. Los Ches zajmują czwarte miejsce w lidze, tracąc jeden punkt do drugiej drużyny i nadal grają w Pucharze UEFA oraz Copa del Rey. Według szkoleniowca jest to jasne odzwierciedlenie obecnego poziomu drużyny.

Mówiąc o lidze, Emery stwierdził: - Bilans jest pozytywny. Jesteśmy w zestawie drużyn, które prezentują podobny poziom, oprócz Barcelony, która znajduje się poza konkurencją. Musimy dalej zbierać punkty i wspinac się na szczyt tabeli. W końcu będziemy konkurencją dla lidera, kiedy narzucimy unikalny styl gry i charakter Valencii oraz pokażemy stałe pragnienie poprawy.

Trener wypowiedział się także o najbliższych spotkaniach z Atletico oraz Villarreal na Estadio Mestalla i zaapelował do kibiców o aktywne wsparcie drużyny: - Doping naszych kibiców powinien pomóc nam narzucić swój styl gry. Liczę na wsparcie fanów podczas tych dwóch spotkań, ponieważ zasila nas ich energia. To bardzo ważne.

Emery poruszył również kwestię zmagań w rozgrywkach Pucharu UEFA oraz Copa del Rey: - Puchar Hiszpanii jest dla nas ważnym turniejem, ponieważ bronimy tytułu, a finał tej edycji zostanie rozegrany na Mestalla. Mecze pucharowe przyjdą szybko i musimy przygotować się do nich z należytą koncentracją i zagrać na wysokim poziomie, ponieważ wszyscy nasi przeciwnicy, tak jak my, też będą chcieli zajść najdalej jak to możliwe.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Matej 1428.12.2008; 19:18
to była dobra robota trenera, aby tak było w rundzie wiosennej
2. Radek29.12.2008; 14:13
RadekGdyby tak Valencia zagrała w finale Copa del Rey na Estadio Mestalla i wygrała przed własną publiką... Bajka. Amunt!
3. Gajos30.12.2008; 11:01
GajosZ pozycji to zadowolony jestem, ale ze stylu gry nie. Czekam tylko na moje upragnione 4-4-2 choć Unai ma inne wizje.