sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Miguel: "Nie wykorzystaliśmy okazji"

Rivv, 21.12.2008; 21:41

Jeden z najlepszych zawodników Valencii w przegranym 0:1 spotkaniu z Realem Madryt - Miguel Brito - przyznał, że był sfrustrowany schodząc z murawy Estadio Santiago Bernabeu, lecz porażkę gracze Los Ches zawdzięczają sobie samym.

Reprezentant Portugalii powiedział: - Jesteśmy zadwoleni z występu, ale nie z wyniku. To był taki mecz, który mógł skończyć się wynikiem 4:3 albo 3:4, a my pokazaliśmy, że potrafimy podjąć taką grę. Zasłużyliśmy na remis, ale zespół, który nie zdobywa punktów, zawsze tego żałuje. Ponieśliśmy klęskę w pierwszych 10 minutach. Jednak poprawiliśmy się i nawet mieliśmy szanse grając w dziesięciu.

Miguel poruszył też temat kontrowersyjnej czerwonej kartki dla Carlosa Marcheny: - Sądzę, że Carlos nie zasłużył na to, by zostać wyrzuconym z boiska. Byłem obok i nie powinien zostać ukarany kartką.

Kategoria: Wywiady | Marca / Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro122.12.2008; 09:47
Jeśli chodzi o te kartki dla rywali Realu można zauważyć dziwną prawidłowość - dostaje ją piłkarz VCF wtedy, gdy nasi zaczynają gnieść.
W meczu Villareal - Barca Pique dostaje czerwoną (druga żółta) za faul, którego nie było. Czy to przypadek? Moim zdaniem nie - tak działa "układ" (skąd my to znamy) wspierający Real. Z nami się udało, z Barcą już nie.