sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mata oszczędza się na Espanyol

Zibi, 11.12.2008; 22:33

Lewoskrzydłowy Valencii wycofał się przed końcem dzisiejszej sesji treningowej, by nie nasilić bólu, wciąż odczuwanego w kolanie po meczu z Betisem. W ten sposób Hiszpan zamierza ubezpieczyć się przed ewentualną absencją w meczu z Katalończykami.

Dzisiejszego dnia Juan Mata ćwiczył pod szczególną opieką służb medycznych, które ze względu na jego dolegliwości postanowiły zwolnić zawodnika z ostatniej części zajęć.

Vicente i Silva w rezerwie

Występ Maty stoi pod znakiem zapytania, ale do gry palą się już Vicente i dochodzący do pełni dyspozycji David Silva. Nie jest też powiedziane, że na boisko nie wybiegną obaj. Ta decyzja zależy wyłącznie od ustawienia zespołu, na jakie zdecyduje się sobotniego wieczoru Emery.

Na treningu nie stawił się Pablo Hernández, cierpiący na przykurcz mięśnia, a dla którego przewiduje się tydzień przerwy. Innymi zawodnikami, którzy nie trenowali z drużyną, byli brazylijski pomocnik Edu oraz Miguel Ángel Angulo (dziś jedynie biegał).

Najlepszą wiadomością jest wypis ze szpitala Alexisa Ruano.

Kategoria: Raporty Medyczne | Marca skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. pedro112.12.2008; 09:19
Zibi, co z tobą? Zły dzień? Chyba powinno być: "dolegliwości" i "obaj" ;)

Emery ma problem, bo jest coraz więcej kontuzji. Co warto podkreślić Emery zwiększa obciążenia treningowe - teraz intensywne sesje treningowe trwają 120 min.(za Floresa 90 min., a za Koemana 60 min.).
Lepiej żeby Mata całkowicie się wyleczył niż grał na siłę - to grozi pogłębieniem się kontuzji, a problemy z kolanami to nie przelewki.
2. mruwek12.12.2008; 13:33
mruwek@pedro1
Poprawione. Swoją drogą przydałby się nam jakiś prosty system zgłaszania błędów.