sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Luis Garcia, napastnik Espanyolu Barcelona, najbliższego ligowego rywala Valencii, wychwala potencjał drużyny Nietoperzy, lecz stwierdził także, że Katalończycy mogą urwać punkty Los Ches.

Oni są niebezpiecznym zespołem, ponieważ mają wiele opcji w ofensywie i posiadają graczy określanych jako wielkie indywidualności. To będzie trudny mecz, ponieważ ponieśli klęskę tylko w ciężkiej sytuacji - powiedział zawodnik katalońskiego klubu nawiązując do porażki Valencii 0:4 na Camp Nou w poprzedniej kolejce.

Garcia wierzy, że Espanyol stać na wywiezienie zdobyczy punktowej z Estadio Mestalla: - Musimy zagrać razem jako drużyna i nie pozwolić im nawet pomyśleć. Mamy broń, by ich zranić i chcemy zagrać dobrze. Jesteśmy nisko w tabeli, ale w trudnych sytuacjach musimy być razem i robić swoje.

Hiszpan wspomniał też o nowym trenerze Espanyolu, Mane i jego myśli taktycznej: - Zespół rozumie jego pomysły. Trener chce drużyny z silną defensywą.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. pedro112.12.2008; 09:11
Espanyol też ma wielkie indywidualności do których zaliczyłbym właśnie Luisa, także Tamudo, de la Penę (chyba nie zagra) i Jarque. To będzie b.trudna przeprawa dla VCF i jeśli nasi nie zagrają na wysokim poziomie 3 pkt. znowu zostaną w Barcelonie.
2. Radek31.12.2008; 04:08
RadekCiekawe co znaczy stwierdzenie: "Mamy broń, by ich zranić...".