sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Silva wraca i dementuje

Rivv, 11.12.2008; 19:16

David Silva latem nie opuścił klubu z Lewantu i także w zimowym okienku transferowym nie zamierza zmieniać barw klubowych. Młody pomocnik przyznaje, że jest szczęsliwy w Valencii i ignoruje pogłoski, jakoby miał zostać sprzedany przez kierownictwo klubu, by pieniądze z jego transferu podreperowały klubowy budżet.

Jestem bardzo spokojny i dla mnie takie plotki są niczym. W każdym razie na temat zmiany klubu nie słyszałem niczego od nikogo - powiedział reprezentant Hiszpanii.

Silva stwierdził, że wiązanie jego osoby z Barceloną czy Realem przez hiszpańskie i światowe media nie miało wpływu na jego przygotowania do powrotu na boisko. Trzymiesięczna nieobecność zawodnika na krajowych i europejskich stadionach spowodowana była operacją kostki, której poddał się po Mistrzostwach Europy. Jednak młodą gwiazdę Valencii i hiszpańskiej piłki powinniśmy zobaczyć już w sobotę w spotkaniu z Espanyolem.

Czuję się świetnie, chociaż prawdopodobnie w tej chwili brakuje mi jeszcze kondycji. Oczywiście decyzję o tym, czy zagram, podejmie trener - wyznał pomocnik.

Chcę powrócić do formy sprzed kontuzji, a nawet osiągnąć jeszcze lepszą dyspozycję. Gramy dobrze i jestem gotów do gry, niezależnie na jakiej pozycji wystawi mnie trener - zakończył zawodnik Nietoperzy.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.