sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wygląda na to, że Keirrison de Souza, młody napastnik Coritiby, wciąż może dołączyć do klubu z Estadio Mestalla. Brazylijczyk zaprzecza, jakoby Real Madryt oficjalnie zgłosił zainteresowanie jego sprowadzeniem, jednocześnie ujawniając, że jedyną propozycją z Hiszpanii jest ta pochodząca od Fernando Gomeza. Propozycja wpłynęła wyłącznie od Valencii, jest dość interesująca i zamierzamy ją przeanalizować - mówił obchodzący dzisiaj swoje 20. urodziny Keirrison.

W telefonicznym wywiadzie dla Globoesporte, Brazylijczyk nie krył swego szczęścia, ponieważ Valencia to wielki i znany klub, który zawsze jest między najlepszymi. Wiem, że to owoc ciężkiej pracy, co daje mi jeszcze więcej motywacji, by kontynuować obraną drogę - podkreśla.

Niemniej, Keirrison zauważa, że nie wolno zbyt wysoko unosić głowy, trzeba twardo stąpać po ziemi i mieć nadzieję, że wszystko potoczy się naturalnie. 20-letni delantero zapewnia, że śledzi rozgrywki ligowe w Hiszpanii, które bardzo mu odpowiadają, i do których – ze względu na preferowany przez niego styl gry – dostosowałby się szybciej, aniżeli do jakichkolwiek innych rozgrywek w Europie.

Keirrison jest jednym z kandydatów do nagrody dla Rewelacji Campeonato Brasileño, w których na kolejkę przed końcem zachowuje szansę na zdobycie tytułu króla strzelców. Do Klébera Pereiry z Santosu, który strzelił jak dotąd 21 bramek, traci zaledwie jedno trafienie. Warto dodać, iż napastnik Santosu z powodu zawieszenia nie zagra w meczu kończącym ligowe zmagania, co znacznie ułatwia zadanie K9.

Kategoria: Transfery | Globoesporte/Levante-EMV skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. wk02.12.2008; 16:38
wkNo to pozostaje modlić się, żeby Gomes złożył ofertę która zadowoli Coritibe.

I wszystkiego naj dla Keirrisona ;)
2. bania02.12.2008; 16:39
bania

nadal wierze w ten transfer i oby doszlo do jego sfinalizowania
3. pedro102.12.2008; 17:20
Keirrison? Jakiekolwiek trasnfery trzeba teraz włożyć między bajki. Valencia stoi na krawędzi niewypłacalności i w konsekwencji bankructwa, ponieważ Bancaja w dalszym ciągu nie jest skłonna udzielić VCF kredytu "na przeżycie". Siłą rozpędu toczą się różne sprawy, ale to może być początek końca Valencii...
4. Kanius02.12.2008; 20:17
Kanius@pedro taka sytuacja była wcześniej i jakoś nie upadliśmy. Niedługo dostaniemy pieniądze z parceli, jedynym - jest jest kryzys finansowy na świecie, a oglądałem program(interwencja z tym jasnowidzem), że ma być wiele gorzej. Ja jednak jestem optymistą i wierzę w transfer Keirissona, a musimy go pozyskać za wszelką cenę.