sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Salva: Walczymy o zwycięstwo

Dzidek, 29.11.2008; 16:13

Salvador de La Cruz uosabia ducha zespołu, który w niedzielę czeka ważny pojedynek z drugim w tabeli Alcoyano. Golkiper, który rozegrał znakomite zawody przeciwko Barcelonie Atlètic, podkreśla że to najwyższy czas, by zacząć gromadzić punkty na wyjazdach, a El Collao nadaje się do tego idealnie. W siedmiu wyjazdowych spotkaniach tego sezonu Mestalleta wygrała jedynie raz, przegrywając pozostałe sześć pojedynków.

Podejdziemy do tego meczu z silną wolą zwycięstwa. Wiemy, że nie będzie łatwo. To trudny teren, Alcoyano nie przegrało u siebie od niespełna roku. Jesteśmy zmotywowani, aby walczyć, to ważne spotkanie. Poza własnym stadionem nie idzie nam dobrze, ale pracujemy nad rozwiązaniem naszych problemów. Nasze nastawienie musi być naszym głównym argumentem, by zdobyć punkty i rozegrać dobre zawody.

Zawsze staram się grać jak najlepiej. Nie zmieniam się, gdy popełniam błędy, jak w meczu z Osasuną B, czy kiedy idzie mi dobrze, jak w spotkaniu z Barçą. Zawodnicy muszą wiedzieć, że mają wsparcie w swoim portero.

Dobre występy na Mini Estadi.

W Paternie gramy naprawdę przyzwoicie i wierzę, że pomimo braku szczęścia, możemy zmienić naszą passę na wyjazdach, ponieważ jesteśmy dobrym teamem, co wciąż udowadniamy. Jeżeli potrafimy ogrywać wymagających rywali na Mini Estadi, to znaczy, że wszędzie może nam się udać.

Mocne strony Valencii Mestalla.

Mamy wizję, chęci stworzenia zgranego kolektywu. W dodatku, pragniemy poprawiać się z każdym dniem, aby uczynić zespół wielkim.

Kategoria: Wywiady | Valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.