VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Klub szykuje azjatyckie tournée

Dzidek, 27.11.2008; 16:59

Valencia CF zamierza wykorzystywać każde, nawet najmniejsze możliwe źródło zysków. Jednym z celów klubu jest podbicie azjatyckich rynków, zwłaszcza chińskiego, w którym drzemie olbrzymi potencjał. Panuje przekonanie, że masowa sprzedaż koszulek jest możliwa, o ile zespół pojawi się przyszłego lata w Chinach i Japonii, by rozegrać kilka towarzyskich spotkań.

W rzeczywistości, osoby odpowiedzialne za marketing, z dyrektorem Juanem Pablo Molinero na czele, już teraz analizują wraz z Fernando Gómezem przyszłoroczny kalendarz rozgrywek, by móc zrealizować plan podróży do dalekiej Azji. Włodarze muszą się jednak wstrzymać ze składaniem ostatecznych deklaracji, bowiem wszystko zależeć będzie od pozycji w ligowej tabeli, jaką Valencia zajmie w sezonie 2008/2009. Mistrzostwo bądź wicemistrzostwo da swobodę w doborze przeciwników do sparingowych meczów, ponieważ drużyna Emery’ego nie będzie zmuszona brać udziału w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.

Ponadto klub doszedł do porozumienia z marką Mercedes, która zastąpi Toyotę. Logo niemieckiej marki nie pojawi się na koszulkach piłkarzy, jednak umowa ze sponsorem przewiduje m .in. przekazanie 12 aut. Ponadto klub negocjuje z liniami lotniczymi(nie podano nazwy) zakup własnego samolotu, oczywiście z wszelkimi udogodnieniami, co miałoby pozwolić na obniżeniu kosztów związanych z podróżami.

Kategoria: Ogólne | Las Provincias skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. m198827.11.2008; 17:21
m1988i bardzo dobrze!
zawsze mówiłem że tak powinniśmy zdobywać pieniądze!
2. miancio27.11.2008; 17:30
miancioja napiszę tak: wreszcie coś w tym klubie zaczyna się dziać. Koniec z wydawaniem kasy na głupie transfery, zaczynamy zarabiać!
3. Lobo27.11.2008; 17:31
LoboGeneralnie kierunek zmian w klubie widoczny jest ostatnio jak na dłoni. Nowe stroje podróżne, strona internetowa, klub zapowiada uruchomienie radia i tv klubowej. Do tego wyjazd do Azji.Niedługo być może własny samolot, no i oczywiście umowa z Mercedesem. Choć osobiście nie jestem zwolennikiem cyrku obwoźnego, to muszę przyznać, iż Soriano wziął się poważnie za odbudowanie marki klubu.
4. Ediss27.11.2008; 17:38
EdissWidać, że nareszcie w zarządzie są kompetentni, trzeźwo myślący ludzie, którzy obiektywnie analizując sytuacje starają się poprawić sytuację Valencii w każdej dziedzinie jej działalności. Oczywiście ma w tym swój udział dobra koniunktura (zupełnie niezależna od kryzysu gospodarczego dotykającego rynki światowe), która z pewnością wiąże się ze sprzedażą terenów po Mestalla a co za tym idzie i z wpływem gotówki do kasy. Jednak dobrze dla klubu i dla nas, że tymi pieniędzmi będą operowali ludzie z konkretnym planem długofalowym a nie wizjonerzy tymi Solera czy Villalongi. W sytuacji, gdy wszystkie doniesienia prasowe informują o poprawiającej się sytuacji ekonomicznej pozostaje już tylko czekać, żeby Valencia osiągnęła porównywalny do swoich ambicji poziom sportowy i wszystko wróci do pierwotnego porządku. Ale o ile kilka miesięcy temu bardziej prawdopodobne niż załatanie dziury w budżecie było zdobycie jakiegoś trofeum, tak teraz sytuacja się niestety odwróciła i łatwiej będzie zbudować ekonomiczną potęgę niż zespół prezentujący futbol, na pewnym, niezmiennie wysokim poziomie, ale to tylko moje zdanie, a że wierzę w cuda i Emery'ego to kto wie...
5. Dzidek27.11.2008; 17:47
DzidekNie tylko decyzje zarządu mogą napawać optymizmem, przecież ze znajdujących się w Valencii młodych grajków da się skompletować obiecującą 11-stkę:
Renan; Carleto, Albiol, Alexis, Ximo Navarro; Silva, Banega, Fernandes, Pablo; w ataku Mata i Michel/zimowy transfer.

Co do nowych pomysłów, najbardziej wyczekuję założenia Valencia TV (-;
6. Gajos27.11.2008; 18:58
GajosMercedes to przynajmniej firma, a nie jakieś NO NAME jak Valencia experience
7. cieneM28.11.2008; 10:55
cieneMo świetnie, teraz wystarczy trzymać kciuki za powodzenie tych projektów i czekać na nowe.