sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wieści dotyczące transferowych planów czy posunięć Valencii wskazują, jakoby w stolicy Levantu realizowano nową politykę polegającą na pozyskiwaniu za niewielkie pieniądze młodych, perspektywicznych graczy, pochodzących najczęściej z Ameryki Południowej. Niemiecki magazyn Kicker po części przeczy tej tezie, donosząc o zainteresowaniu Blanquinegros ogranymi w Bundeslidze zawodnikami - Gonzalo Castro i Tranquillo Barnettą.

Według publikacji hiszpański klub ma w najbliższym czasie złożyć ofertę za młodego defensora Bayeru, Gonzalo Castro. Urodzony w Niemczech gracz hiszpańskiego pochodzenia grający na pozycji prawego obrońcy, może też z powodzeniem występować w środku pola. 21-latek rozegrał już w barwach niemieckiej drużyny 104 mecze i jest uważany za przyszłość niemieckiej piłki.

Dodatkowo dziennikarz magazynu dodaje, iż poza Castro także Tranquillo Barnetta znajduje się w kręgu zainteresowań Valencii. Szwajcarski skrzydłowy ma 24 lata, a jego kontrakt wygasa w 2010 roku. Klub graczy dementuje te spekulacje. Według Rudiego Völlera, dyrektora sportowego Bayeru, nie było żadnego zetknięcia w tej sprawie, choć zainteresowanie piłkarzami jest bardzo możliwe, z powodu ich dużej klasy. Podkreślił, że z tego właśnie powodu będzie się starał ich zatrzymać w Niemczech.

Kategoria: Transfery | Super Deporte/Kicker skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Kanius27.11.2008; 16:56
KaniusMogli by jeszcze poszukać kogoś na pomoc, ale nie młodego perspektywicznego, ale doświadczonego i dobrze rozgrywającego. Idealnie nadaje się na to Xabi Alonso i jeśli sytuacja finansowa się ustatkuje to musimy o niego powalczyć. Jeśli chodzi o prawą obronę lepszy jest Castro - ma większy potencjał i gra częściej i spisuje się dobrze.
2. Dzidek27.11.2008; 17:08
DzidekPlota, teraz Gomez inaczej załatwia transfery ;p
3. kage maru28.11.2008; 14:17
podobno roma i atletico są zanteresewone barnettą a taniej niz za 12 mln nie pojdzie lol