VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nowa kolekcja podróżna

Lobo, 26.11.2008; 17:16

Valencia chce dołączyć do absolutnej elity, tak sportowo jak i społecznie. Obok dobrych wyników klub stara się dbać również o dobry wizerunek. W tym celu nawiązano współpracę z firmą Loewe, będącą synonimem luksusu i wyjątkowości. Piłkarze, sztab szkoleniowy i władze Valencii już 5. grudnia podczas wyjazdowego meczu z Barceloną zaprezentują się w nowej odzieży klubowej. Zarówno ubrania, jak również akcesoria zostały wykonane przez madrycką firmę, wchodzącą w składa grupy Luis Vuitton.

To wygodne i znaczące rozwiązanie dla obrazu klubu, by korzystać z odzieży z tą marką. Zwykle trudno jest zadowolić strojami wszystkich w szatni. Jednak po tym co widziałem, wszyscy wydają się być zadowoleni ze zmiany, stwierdził Fernando Morientes. Napastnik Valencii, wraz z Carlosem Marcheną, Edu Gasparem i Renanem Brito wziął udział w prezentacji nowej kolekcji w hotelu Westin. Nowy garnitur leży dobrze, czy wisi ? zapytano el Moro, na co zawodnik odparł z uśmiechem: leży świetnie. Czwórka zawodników wydawała się nie stresować nową rolą modeli.

Garnitur, o klasycznym kroju, będzie miał mieszaną szarą barwę. Marynarka jest zapinana na dwa guziki, posiada także dwa wycięcia w tyłu. Spodnie wąskie i nieco dłuższe niż zwykle komponowane z marynarką. Biała koszula wchodząca w skład kompletu, jest firmy Saint James. Wygodna i elegancka koszula, przewiązana jest krawatem w czarno - białe paski. Cały strój uzupełnia czarny płaszcz, pas do spodni oraz czarna torba.

To punkt zwrotny, stwierdził vice prezydent, Miguel Zorio. Staramy się, by marka Valencii była związana z najlepszymi. Nasza reputacja musi rosnąć. Historia Valencii, to historia jednego z trzech najlepszych zespołów w Hiszpanii i jesteśmy zobligowani do tego, by dążyć do zwycięstw w przyszłości, zapewniał Zorio. Prezentacja nowych strojów, to także jego osobisty sukces. Ta Valencia prezentuje się wspaniale, zakończył.

Vicente Soriano, patron przedsięwzięcia wybrał wzór i kolor garnituru. Miał także udział w dobieraniu dodatków do kompletu. Po raz pierwszy w swej historii, firma Loewe zaprojektowała stroje dla drużyny piłkarskiej. W poprzednich latach za stroje odpowiedzialny był lokalny projektant, Alex Vidal. W przeciwieństwie do ostatnich sezonów, Valencia sama będzie musiała sfinansować nowe stroje podróżne.

Władze Valencii szukają możliwości zdobycia samolotu. Projekt jest na razie w fazie planowania i jedyne co można o nim powiedzieć, to fakt, iż ma przypominać rozwiązanie funkcjonujące w Realu Madryt. Bardzo blisko jest natomiast umowa z firmą Mercedes. Klub miałby w jej ramach korzystać w 10. samochodów niemieckiego producenta. Polityka klubu, a szczególnie jej część marketingowa zakłada ekspansję na kraje arabskie i Chiny.

Kategoria: Ogólne | las provincias skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. kotecek8826.11.2008; 18:14
kotecek88Prezentują się fajnie szczególnie na Morientesie :)))
2. Melpi26.11.2008; 18:42
Baaardzo ładny krój marynarki, piękny garnitur, trzeba przyznać :)
3. cieneM28.11.2008; 11:40
cieneMhehe wyglądają odrobinę jak chłopcy z dobrej szkoły, jedyne czego brakuje to odrobina pomarańczu, ale i to da się jakoś przeżyć.