sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Szkoleniowiec Valencii, Unai Emery mógł dziś skorzystać z reprezentantów Hiszpanii, którzy wczoraj na El Madrigal pewnie ograli Chile. Mistrzowie Europy wygrali 3 - 0 zaś jedną z bramek strzelił niezawodny David Villa. To pierwszy dzień tego tygodnia w którym baskijski szkoleniowiec miał do dyspozycji wszystkich swych graczy. Nie ze wszystkich mógł jednak skorzystać w trakcie sesji treningowej przed sobotnim starciem na Sanchez Pizjuan przeciwko Sevilli. Albiol, Marchena, Mata i Villa realizowali dziś sesję regeneracyjną, pozostali zawodnicy zostali podzieleni na grupy i realizowali gierkę treningową. Ćwiczenia zakończyły się treningiem strzeleckim.

Jose Manuel Ochotorena przygotował dla bramkarzy specjalny trening w klatce. W zajęciach nie wzięli udziału Angulo oraz Del Horno, którzy są na liście piłkarzy kontuzjowanych. Obaj przechodzą rekonwalescencję pod okiem fizjoterapeutów. Zigic i Miguel również nie trenowali, obaj mają wziąć udział w piątkowej sesji treningowej, ostatniej przed wyjazdem do Sevilli. Za aprobatą klubu, zabrakło również Hildebranda.

Silva biega z piłką

Rekonwalescencja Silvy przebiega znakomicie, na co dowód zademonstrował dziś sam piłkarz. Młody Kanaryjczyk ćwiczył dziś z piłką, nie okazując najmniejszych dolegliwości. Tym samym jest o krok od wznowienia treningów z drużyną. Wszystkie zajęcia odbywał jednak pod okiem fizjoterapeutów ze sztabu medycznego Blanquinegros.

Wyjazd Vicente do Sevilli pod znakiem zapytania

Lewoskrzydłowy Valencii narzekał dziś w trakcie treningu na przeciażenie mięśni. W wyniku dolegliwości nie Vicente nie ukończył dziś treningu i jego udział w sobotnim meczu stoi pod znakiem zapytania. Zawodnik przeszedł dziś testy medyczne w klinice Muvale. Ból doskwierał mu od początku tygodnia i tylko w trakcie środowej sesji treningowej mógł wziąć udział w pełnych zajęciach.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte.es skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.