sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Unai Emery nie miał jak dotąd problemów z zestawieniem wyjściowej jedenastki. O ile zawodnicy byli zdrowi, mogli grać w każdym spotkaniu w jakim chciał z nich skorzystać Mister. Do tej pory bowiem, żaden z zawodników Che nie był zmuszony pauzować za kartki w lidze. Jednak piłkarze Valencii gromadzą upomnienia i przed najważniejszymi spotkaniami rundy jesiennej trzech z nich ma na swym koncie po 4 żółte kartoniki, będąc tym samym o kartkę od kary zawieszenia na jedno spotkanie. Dzisiejszy mecz ze Sportingiem jest ostatnim spotkaniem przed istnym maratonem jaki czeka Nietoperzy.

David Albelda, Emiliano Moretti oraz Alexis Ruano zebrali już po 4. żółte kartki w obecnym sezonie. To znak ostrzegawczy dla szkoleniowca Valencii przed zbliżającymi się trudnymi spotkaniami. Na drodze podopiecznym Unai Emery staną kolejno: Sevilla, Betis, Barcelona, Espanyol, Real Madryt, Atletico i Villarreal. Cała trójka należy do najbardziej eksploatowanych piłkarzy w ekipie Los Ches. W dotychczasowych 10. kolejkach aż dziewięciokrotnie wychodzili w podstawowej jedenastce. Ewentualna kara zawieszenia mogłaby pokrzyżować plany szkoleniowca Blanquinegros.

Pozostali zawodnicy nie muszą martwić się o kartki. Poza wymienioną trójką żaden z piłkarzy Valencii nie ich ma na swym koncie więcej niż dwóch. Problemem są jednak piłkarze, którzy mają po 4. kartki. Oznacza to bowiem, że jeśli dziś zostaną napomniani, będą musieli opuścić spotkanie na obiekcie Sanchez Pizjuan przeciwko Sevilli już za tydzień. Dwóch z zagrożonych piłkarzy znalazło się na liście powołanych na dzisiejsze spotkanie. Zarówno David Albelda, jak i Emiliano Moretti wydają się być pewniakami do wyjściowej jedenastki. Alexis Ruano z powodu dolegliwości nie zagra dziś przeciwko Sportingowi Gijon.

Kategoria: Ogólne | marca.com/lfp.es skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. Lobo15.11.2008; 15:44
LoboOptymalnym rozwiązaniem byłoby nie wystawianie Albeldy i Moretti'ego. Za tydzień mogliby w spokoju złapać po kartce z Sevillą :) i pauzowaliby w meczu z Betisem.
2. villa515.11.2008; 16:36
villa5Muszą nasi uważać co wyczyniają na boisku.Mamy juz kilka kontuzji, no i beznadziejnie by było gdyby jeszcze przez głupie kartki nie grało iluś tam zawodników z pierwszego składu.A najgorsze mecze dopiero przed nami....
3. david-villa-715.11.2008; 16:40
david-villa-7Dobrze Lobo mowi teraz looz bo Sporting raczej i tak i tak pokonamy a na Seville ich zeby dorobili sie tych 5 i zeby pauzowali z Betisem bo latwiejszy rywal
4. wk15.11.2008; 17:04
wkCzyli w meczu z Gijon muszą uważać na kartki, a w meczu z Sevillą muszą starać się o jedną kartkę ;)
5. mateypyza15.11.2008; 19:57
mateypyzaNajwłaściwsza pora żeby dać szansę Del Horno i Edu w 1 składzie.
6. Matej 1415.11.2008; 20:42
muszą sie jutro pilnować w takim razie
7. mruwek15.11.2008; 20:58
mruwekMoim natomiast zdaniem strona lfp.es, a za nią także marca popełnia błąd. Albelda zdobył trzy kartki dotychczas ( 1, 5 i 9. kolejka ). Lfp.es twierdzi, że nasz były kapitan dostał też upomnienie w meczu z Valladolid w 6. kolejce, ale ja nic takiego nie pamiętam, relacje na żywo Marki i Asa też nie. Histoche ( tak samo jak nasze własne vcf.pl-owe dane )też podaje 3 kartki Albeldy.
8. Lobo16.11.2008; 18:54
LoboPytanie co zrobi lfp ? Jeśli wedle ich protokołów meczowych Albelda ma już 5 kartek. Więc muszą go zawiesić. Jutro lub pojutrze powinniśmy być mądrzejsi. Poznamy decyzję lfp i ewentualną karę lub jej brak dla Albeldy za 5 (4 ?) żółte kartki.