sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mata: Spełniło się moje marzenie

Dzidek, 14.11.2008; 16:57

Juan Manuel Mata, zaledwie 20-letni piłkarz Valencii, który dzisiaj po raz pierwszy(i zapewne nie ostatni) w karierze otrzymał powołanie do pierwszej reprezentacji La Furia Roja, opowiadał o tym ważnym wydarzeniu dziennikarzom zgromadzonym w loży prasowej Miasta Sportu w Paternie.

Jestem niezwykle szczęśliwy. Dzisiaj spełniło się moje marzenie z dzieciństwa, o tym śni każdy hiszpański piłkarz. To najważniejsza rzecz dla każdego futbolisty. Informację przekazał mi w szatni Voro. Chwilę później zadzwoniłem do moich rodziców, siostry i do dziadków, żeby przyjechali do Villarreal.

Villa krzyczał pod prysznicem. Cały zespół jest zadowolony, koledzy składali mi gratulacje. To normalne, że cieszą się razem ze mną, nominacja od Del Bosque jest wyróżnieniem dla klubu i Walencji.

To ogromne szczęście , ale będę starał się odstawić myśli o kadrze na boczny tor i skoncentrować na meczu ze Sportingiem Gijon, czas na radość związaną z reprezentację przyjdzie później.

Jeśli ktoś powiedziałby mi o tym kilka miesięcy temu, nie uwierzyłbym. W Valencii układa mi się znakomicie. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy mnie otaczają. Postaram się maksymalnie wykorzystać tę szansę.

Na temat powołania do reprezentacji Juana Maty wypowiedział się również kompan 20-latka, David Villa: Jestem usatysfakcjonowany. Wszyscy chcieliśmy, żeby ten dzień nadszedł. Społeczność związana z Valencią powinna być dumna z Maty. Miejmy nadzieję, że w przyszłą środę uda mu się zadebiutować. Obecny sezon rozpoczął we wspaniałym stylu, wciąż utrzymuje dobrą dyspozycję. Powołanie nie jest nagrodą czy przypadkiem, Mata zasłużył sobie na nie swoją grą.

Kategoria: Wywiady | Valenciacf.es skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Arek00714.11.2008; 20:12
Arek007Czyżby robił się nam nowy gwiazdor można powiedzieć Villa połączony z Silvą bramko strzelność Villi a lewa noga jak i drybling Silvy. On napewno stanie się bardzo dobrym piłkarzem , jak on już w tym wieku odnosi takie sukcesy
2. Nites15.11.2008; 18:26
Nitestak, tak, tak! brawo Juan! trzymam kciuki :)