Valencia - FC Kopenhaga (składy)

Dzidek, 06.11.2008; 21:32
Przed dwoma minutami na Estadio Mestalla w Walencji rozpoczął się mecz fazy grupowej Pucharu UEFA między Valencią a FC Kopenhaga. Znamy składy, w jakich oba zespoły wystąpią od pierwszych minut.

Tradycyjnie spotykamy się na kanale IRC polskich fanów Valencii #Valencia_CF w sieci Quakenet.org, dostępnym także dzięki naszej bramce www <--> irc.

Valencia: Renan, Miguel, Marchena, Albiol, Del Horno; Pablo, Baraja, Edu, Vicente; Viana, Morientes.

Rezerwowi: Guaita, Maduro, Villa, Angulo, Mata, Fernandes, Moretti.

FC Kopenhaga: Christiansen, Pospech, Antonsson, Wendt, Jorgensen, Norregaard, Kvist, Hutchinson, Kristensen, Almeida i Santin.

Kategoria: Mecze | Valenciacf.es skomentuj Skomentuj (26)

1. Kanius06.11.2008; 21:35
KaniusVilla i Mata odpoczywają według mnie dobra decyzja. Moro ostatnio zaczął strzelać a od dawna byłem za dacie szansy Vianie.
2. El GuAjE RmZ06.11.2008; 22:17
Jedno mnie smuci. Mianowicie to, że po raz kolejny mestalla świeci pustkami. Ni słychac dopingu jedynie czasami gwizdy. Dziwne...
3. canizares06.11.2008; 22:27
canizaresValencia tak przeważa a jak zwykle nie może tego wykorzystać. Gdyby oni połowę strzałów zamienili na bramkę to Vcf strzelałby więcej bramek na mecz niż ofensywna Barca
4. kotecek8806.11.2008; 22:50
kotecek88brawo Moro :)
5. Adamvid706.11.2008; 22:50
Adamvid761 minuta 1:0 Moro strzelił bramę!!!!
12. Lolek06.11.2008; 23:22
LolekAle wstyd... Niech nikt mi nie mówi że graliśmy drugim składem- Valencia to jest drużyna, która walczy o mistrzostwo Hiszpanii- a takie ekipy MUSZĄ mieć rezerwę równie mocną co pierwszy skład. Niestety nasi zmiennicy często zawodzą. Zbyt często.
13. davidvilla7v06.11.2008; 23:23
davidvilla7vGra Valencii wyglądała jak jeden wielki dramat jak nie potrafimy wygrać z Kopenhagą u siebie to z kim mamy wygrywac
14. aimar2106.11.2008; 23:24
hamba! fuj! ekypa zle!!! hmmm
15. albiol06.11.2008; 23:25
nie będę ukrywa ze z powodu kłopotów w transmisji oglądałem jedynie jakieś 50 minut meczu ale mam kilka wniosków:
1. nie trzeba nam aż tak pilnie napastników bo ma kto bramki strzelać
2. potrzebujemy natychmiast 2 bardzo dobrych środkowych pomocników bo to co gramy w środku pola to tragedia
ani w odbiorze ani w konstruowaniu akcji nic nie wychodzi
nawet lech, choć podobny wynik, wyglądał dziś lepiej w tej formacji niż my !!!
- ostatnia seria w lidze 1:1 i 2:4 nie jest przypadkowa,
- nawet nie chce mi się tego komentować - idę spać.
19. ruben12306.11.2008; 23:42
Najpierw remis ze slabiutkim Recreativo, potem wysoka i zenujaca przegrana u siebie z Racingiem,teraz remis na mestalla ze slabiutka Kopenhaga po zenujacej grze... szkoda gadac.
20. ches07.11.2008; 08:28
chesno szkoda bo wygrana jak najbardziej powinna przypasc ekipie Ches bez 2 zdan. szkoda szkoda bo remisowanie z takimi druzynami to wstyd i niepotrzebne gubienie punktow. Dla mnie Hugo Viana gral dobrze nie wiem jak wy sadzicie chociaz tylko ogladalem 1 polowe bo tak mi zacinalo ze nie szlo patrzec.
21. goly07.11.2008; 08:54
Znowu te biadolenie. Nie da się ukryć, że Valencia ma teraz słabszy okres, ale trochę wiary ludzie :| Za bardzo was rozpieścili na początku sezonu.
22. Allen07.11.2008; 11:13
Allenno biadolenie a co ma byc chwalenie? z kopenchaga zremisowac na mestalla no ludzie wstyd. Kryzys? mecz z Getafe odsloni.
23. pedro107.11.2008; 11:41
Nie powiedziałbym, że to kryzys. Do serii Sevilli jeszcze trochę nam zostało. To szara rzeczywistość - wychodzi szydło z worka. Nie mamy ekipy mogącej walczyć o najwyższe cele. Jeśli gra 1-szy skład jest jeszcze jako tako, choć wystarczy gorsza dyspozycja czołowych piłkarzy i już jest klops (2:4 z Racingiem).
Zmiennicy to tragedia - Pablo, Viana, del Horno, Angulo itd. Do tego stara, mocno wyleniała gwardia (Edu, Baraja), niedojrzały Fernandes i niedoświadczony bramkarz (Renan). I kim tu wojować?
Poza tym obserwuję brak dyscypliny taktycznej, ogromne dziury w obronie.
Przyjrzałem się jak padła wyrónująca bramka - krycie (w polu karnym!) odpuścił jeden z naszych. Kto to był? Nr 14 (choć z drugiej dtrony Vincente jak mawia Szpakowski należał do bardziej wyróżniających się zawodników).
O mankamentach w rozgrywaniu już nie chce mi się znowu pisać. Większość akcji jest prowadzonych w jednostajnym tempie, w przewidywalny, siermiężny sposób. Nie zmieniło się aż tak wiele od czasów Floresa.
24. 1KcN907.11.2008; 14:27
moim zdaniem troche wstyd;/ nie byl to przeciwnik tak wysokiej klasy by Valencia nie mogla sobie z nim poradzic..
25. PaulinusiAk07.11.2008; 14:28
liczę na więcej od Valenci......;p mam nadzieję że silva nie długo wróci;))))
26. pedro107.11.2008; 15:48
Widzę, że w szeregi kibiców VCF też wkradła się apatia.
Na pocieszenie można powiedzieć, że futbol jest nieprzewidywalny. Raz idzie świetnie, potem dół i tak w kółko.
W przygnębieniu nie jesteśmy sami. Inne kluby też mają problemy: Real M, Sevilla. Niedawno Atletico było na dnie.
Posada Ranieriego w Juventusie wisiała na włosku (włoskim zresztą), teraz jest bohaterem. Nad głową Emerego i jego ekipy pojawiają się chmury. Ale właśnie z niepowodzeń trzeba wyciągać wnioski i mieć silną wolę i charakter, żeby wychodzić z zapaści.