Aaron strzela dla reprezentacji U-19

Dzidek, 23.05.2008; 17:06
Aaron Niguez, napastnik Valencii wypożyczony do Iraklisu Saloniki, zdobył bramkę a reprezentacja Hiszpanii U-19 pokonała rówieśników z Ukrainy 3-1 w pierwszym meczu turnieju eliminacyjnego do lipcowych mistrzostw Europy. Pełne 90 minut rozegrał także piłkarz VCF Mestalla, Jordi Alba.

Turniej odbywa się w Armenii. W grupie z Hiszpanami są jeszcze Turcy, którzy pokonali gospodarzy 2-1. Już jutro dojdzie do pojedynku pomiędzy Turcją a Hiszpanią, początek meczu o godzinie 14:00.

Ukraina: Kychak; Dovgyi, Sahaidak (Kovaliov, 76’), Politylo, Iarmolenko, Zozulia (Svorak, 65’), Stepanenko, Martyniuk (Kraveps, 46’), Mykytsey, Bily, Petrov.

Hiszpania: De Gea; César Azpilicueta, César Ortiz, Sanjosé, Antón; Camacho (Dani Aquino, 87’), Parejo; Aarón (Sergio García, 67’), Jordi Alba, Fran Mérida (Luque, 56’), Emilio Nsue.

Gole: 1-0, 16. min: Iarmolenko, z rzutu karnego. 1-1, 21. minuta: Emilio Nsue. 1-2, 64. minuta: Aarón. 1-3, 91. minuta: Emilio Nsue.

Kategoria: Ogólne | RFEF.es skomentuj Skomentuj (8)