sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Lazio zainteresowane Guillamónem

Wojciech Ciuraj, 14.08.2023; 11:37

Wychowanek opuści Mestalla?

Mimo sprzedaży Yunusa Musaha, Peter Lim nadal oczekuje większej ilości wyjść nim zezwoli na wzmocnienia zaplanowane przez Miguela Ángela Coronę. Operacją, która może odblokować letnie okienko jest odejście Hugo Guillamóna, którym interesuje się Lazio Rzym.

Nie da się ukryć, że Hugo jest jednym z największych przegranych kadencji Baraji. Szkoleniowiec "Nietoperzy" nie ceni Guillamóna i postrzega go bardziej jako obrońcę niż pomocnika. Piłkarz, który był kluczową postacią w Valencii Bordalása i Gattuso, dziś przegrywa rywalizacje z przebojowym Javim Guerrą. Wobec tych wszystkich okoliczności zarówno sam piłkarz jak i klub skłaniają się ku rozważaniu oferty Lazio.

Corona zdaje sobie sprawę, że Guillamón to reprezentant kraju i piłkarz ceniony w Europie, dlatego nie chce pozbywać się go poniżej wartości rynkowej. Koncepcja gry Baraji degraduje Hugo w hierarchii pomocników, jednak piłka preferowana przez Maurizio Sarriego może wywindować przyszłą wartość wychowanka Valencii. Pierwsze kontakty pomiędzy klubami są dość pozytywne. Corona poinformował przedstawicieli Lazio, że "Nietoperze" nie muszą sprzedawać Hugo i jego cena wynosi 15 mln €.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK14.08.2023; 11:54
Jeśli Baraja nie widzi go w drużynie to lepiej niech go sprzedadzą, póki jeszcze coś mogą na nim zarobić.

Ciekawe czy wtedy Lim faktycznie zezwoli na transfery do klubu, czy to kolejny farmazon...