sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bordalás vs. Gattuso

Wojciech Ciuraj, 20.11.2022; 19:50

Porównanie wyników

Przerwa wymuszona przez Mundial to dla wielu klubów czas podsumowań i analiz. Gennaro Gattuso wykorzystał ten okres by ponownie spotkać się z Peterem Limem i przedyskutować zimowe ruchy transferowe, a także postawę drużyny. Co ciekawe, mimo dobrej energii wokół projektu sportowego, Valencia Gattuso zdobywa mniej punktów niż Valencia Pepe Bordalása.

Włoski szkoleniowiec poprowadził drużynę "Nietoperzy" w 14 kolejkach ligowych. Jako, że Girona w ubiegłym sezonie występowała na zapleczu LaLigi, została wyłączona z wyliczeń. W przypadku sześciu spotkań, Gattuso powtórzył wyniki Bordalása, a niedawne zwycięstwo nad Betisem i remis z Sevillą to rezultaty, których nie udało się uzyskać Hiszpanowi. W meczach z Atletico, Rayo, Athleticiem Bilbao, Mallorcą i Elche, José Bordalás odniósł zwycięstwo, a także zaliczył cztery remisy, podczas gdy Gennaro Gattuso zanotował z tymi rywalami aż cztery porażki i remis.

Transformacja drużyny nie podlega żadnej dyskusji i styl preferowany przez Włocha podoba się zarówno Peterowi Limowi jak i kibicom. Nie można jednak oprzeć się wrażeniu, że "Nietoperze" powinny znajdować się wyżej w tabeli ligowej i Gattuso nie może spocząć na laurach. Najbliższą okazją do zdobycia trzech punktów będzie derbowe starcie z Villarrealem 31 grudnia.

Kategoria: Mecze | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK20.11.2022; 20:12
Valencia pod wodzą Gattuso gra atrakcyjniejszy futbol, od tej za czasów Bordalasa, aczkolwiek zdarzały się także mecze "brzydkie", które przypominały zespół prowadzony przez Hiszpana.

Niestety styl gry nie przekłada się na wyniki.
Mam nadzieje, że te w końcu przyjdą i wzmocniony (oby) zespół zacznie regularnie wygrywać.

AMUNT VALENCIA!