sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Almeida o krok od Valencii

Iwo Rubaszewski, 23.08.2022; 20:21

Transfer do linii pomocy

Valencia ruszyła do ofensywy transferowej. Po zakontraktowaniu Cenka Özkaçara Los Ches dopinają transfer portugalskiego pomocnika André Almeidy. Zawodnik ma trafić na Mestalla w ramach transferu definitywnego.

Almeida ma 22 lata i od samego początku swojej kariery występuje w Vitori Guimarães - zespole ze swojego rodzinnego miasta. Zazwyczaj jako „ósemka”, ale bywa też wystawiany wyżej, jako ofensywny pomocnik. Łącznie w barwach portugalskiego zespołu zagrał 90 razy; większość z tych występów (69) zanotował w sezonach 2020/2021 i 2021/2022, w których był ważną częścią zespołu. W zeszłym roku zadebiutował w reprezentacji Portugali do lat 21. Zawodnik jest uznawany za talent, interesowali się nim giganci portugalskiej piłki: Porto oraz Sporting, a także kluby z zagranicy takie jak Wolves czy Brighton.

Almeida podpisze pięciosezonowy kontrakt. Valencia zapłaci za niego około 7,5 mln €, kwota zostanie rozłożona na 5 rat wypłacanych rokrocznie przez 5 lat. Ratalne rozłożenie opłaty oraz relatywnie niska pensja Portugalczyka pozwoli klubowi bez problemów zmieścić się w ramach FFP. Operacja zakupu gracza odbyła się z udziałem Jorge Mendesa.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte | ElDesmarque | PlazaDeportiva fot. SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. wotek2126.08.2022; 10:22
wotek21Siemanko,

Mam pytanie kupował ktoś kiedyś bilety na mecz przez internet, mam zagłostkę z polem "ID NUMBER" nie wiem co mam wpisać, o ile w ogóle muszę wpisać coś sensownego???

z góry dzięki. pozdro!