sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gayà i Soler na dłużej?

Mateusz Piniarski, 16.08.2022; 17:10

Nowa nadzieja na horyzoncie

Odejście Gonçalo Guedesa było dla kibiców ciosem, a kolejne doniesienia mówiące o odejściach wychowanków i kapitanów dla wyrównania Financial Fair Play nie napawały optymizmem. Nowe doniesienia są jednak dużo bardziej pozytywne dla środowiska valencianismo

Zarząd reaktywował operację pt. "przedłużenie kontraktu Gayi i Solera", co potwierdził Gennaro Gattuso w wywiadzie po wygranym 1:0 meczu z Gironą. Meczu, w którym jedyną bramkę strzelił z karnego wspomniany wcześniej Soler.

Włoski trener jest spokojny, bo zaraz po swoim przybyciu do Valencii rozmawiał z zawodnikami i powiedział im, że liczy na ich grę w zespole. Warto przypomnieć, że był to czas rządów Murthy'ego, a w mediach huczało od informacji na temat dogadanego transferu z Barceloną w przypadku sprzedania de Jonga przez Katalończyków. Na szczęscie nic z tego nie wyszło, a Sean Bai i Miguel Angel Corona kilka dni temu potwierdzili, że klub znów pracuje nad przedłużeniem ich kontraktów. Odejście Guedesa i Cillessena złagodziły Finansowe Fair Play i klub może teraz zaoferować piłkarzom odpowiednie warunki

Soler chce długiego kontraktu na wzór Saula z Atletico Madryt - z planem rozwoju projektu sportowego i wysoką klauzulą odstępnego, z kolei kontrakt Gayi zbliża się podobno wielkimi krokami do finalizacji, bowiem żądania obu stron znacznie się do siebie zbliżyły.

Kategoria: Ogólne | El Desmarque | fot. YouTube.com skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. LimaK16.08.2022; 17:26
Jeśli przedłużą kontrakty, będzie super! ;)
2. staste7716.08.2022; 19:18
staste77Oby!
3. billie17.08.2022; 20:46
billieTaka wiadomość jest dla mnie ważniejsza od nowych transferów. Jeżeli Gayà i Soler zostaną w Valencii - dalej dla klubu będzie nadzieja.
4. VdV2317.08.2022; 23:02
VdV23To prawdziwi Valencianistas z krwi i kości. Byłoby kapitalnie gdyby zostali, ale muszą im zbudować zespół na rokroczne puchary. Bez tego trudno się spodziewać, że będą Tottimi z Valencii.