sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trabzonspor powalczy o Diakhaby`ego

Wojciech Ciuraj, 26.07.2022; 19:36

Kolejny klub zainteresowany reprezentantem Gwinei

Udana runda wiosenna, a także wygasający latem 2023 roku kontrakt, sprawiają, że Mouctar Diakhaby budzi zainteresowanie coraz większej ilości drużyn. Po Interze Mediolan, a także niewymienianych póki co z nazwy klubach Bundesligi, do wyścigu o podpis rosłego obrońcy przystąpił turecki Trabzonspor.

Jednym z największych osiągnięć José Bordalása w Valencii niewątpliwie było odzyskanie Diakhaby`ego dla drużyny. To właśnie pod wodzą byłego trenera Getafe, urodzony we Francji stoper osiągnął swoją najlepszą formę. Między innymi dzięki skutecznej grze Mouctara, obrona "Nietoperzy" wyglądała wiosną naprawdę solidnie. Dobre występy w klubie zaowocowały powołaniem do reprezentacji Gwinei, w której Diakhaby zdążył już zadebiutować.

Sam piłkarz zdaje sobie sprawę, że najpewniej opuści Valencię podczas letniego okienka. Ostatnie wypowiedzi zawodnika, świadczą o tym, że jest gotowy spróbować sił w innej lidze. Jego sytuację kontraktową pragnie wykorzystać świeżo upieczony mistrz Turcji - Trabzonspor. Włodarze Valencii odpowiedzieli już na oficjalne zapytanie i poprosili turecki zespół o 10 mln €. Trabzonspor liczy, że uda się nieco zbić tę kwotę i woli poczekać na rozwój sytuacji. Niewykluczone, że bierność Turków wykorzysta inny zespół, bowiem Diakhaby cieszy się zainteresowaniem coraz większej ilości klubów.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. EverBanega8727.07.2022; 06:25
EverBanega87Zrobimy zrzutkę by pokryć różnice aby tylko go nie widzieć w tym klubie
2. Valencianista.ldz28.07.2022; 18:29
Racja!!! Jak najszybciej należy pozbyć się tego NIEUDACZNIKA!!!