sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Odkurzenie sprawy Guillamóna

Mateusz Piniarski, 14.07.2022; 12:05

Nowy kontrakt w drodze?

Włodarze klubu ponownie spotkali się z agentem Hiszpana, by negocjować nową umowę. Pierwsze ruchy w sprawie przedłużenia kontraktu zawodnika zostały wykonane już w kwietniu. Ba, doszło wtedy do porozumienia, lecz negocjacje zostały przerwane przez właściciela klubu Petera Lima

Tym razem pion sportowy działa w porozumieniu z właścicielem, który dał zielone światło operacji. Za pierwszym razem rozmowy odbywały się na kilka tygodni przez finałem Copa del Rey i Singapurczyk nie chciał słyszeć o przedłużaniu umów graczy bez jego wyraźnego pozwolenia.

Warto powiedzieć, że Guillamón jest w takiej samej sytuacji jak kapitanowie zespołu - José Gayà oraz Carlos Soler i ich umowy kończą się w czerwcu 2023 roku co oznacza, że już za pół roku mogą oni swobodnie negocjować umowy z innymi klubami. Kolejną powodem, dla którego klub chce przedłużyć umowę Hiszpana jak najszybciej, a to przez zainteresowanie, jakie przejawia Athletic Bilbao, bacznie obserwujący przedłużającą się telenowelę kontraktową piłkarza.

Kategoria: Ogólne | Levante-EMV | zdj. Levante-EMV skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. EverBanega8714.07.2022; 14:21
EverBanega87On jest baskiem?! Łooo..
2. zompson14.07.2022; 16:50
zompsonciężko żeby miał chcieć przedłużać kontrakt w tym syfie...