Barcelona B 2:2 Valencia Mestalla

mz, 30.04.2007; 11:40
Barcelona B vs Valencia B, można pomyśleć, że był to hit kolejki w Segunda B (grupa 3), jednak nic bardziej mylnego. W tym sezonie obydwa zespoły grają poniżej oczekiwań i są zagrożone spadkiem do niższej ligi.

Mecz był od początku bardzo wyrównany, jednak to podopieczni Luisa Sanchez Duque do przerwy prowadzili 1:0 po golu Javiego Guerry (na zdjęciu) w 32 minucie. W 65 minucie do wyrównania doprowadził Giovanni, jednak 12 minut później na listę strzelców po raz kolejny wpisał się Guerra. Kiedy wydawało się, że Nietoperze wywiozą trzy punkty z Katalonii i wyjdą ze strefy spadkowej, w ostatnich sekundach spotkania Jeffren wyrównał wynik i sędzia zakończył spotkanie.

Po 34 kolejkach Valencia zgromadziła 38 punktów i zajmuje 16 miejsce premiujące grą w barażach o utrzymanie. Z kolei Barcelona, z jednym punktem mniej, zajmuje przedostatnią, 19 lokatę. Bez komentarza nie można zostawić bilans bramkowy VCF Mestalla. Piłkarze strzelili 25 bramek, czyli najmniej w całej lidze, z kolei stracili 41, co jest trzecim wynikiem od końca.

Valencia CF - Mestalla: Marrama, Cerra, Córcoles, Lombán, Castells, Pallardó, Romero (Fausto min. 90), Nacho Insa, Guerra, Joao (Vaquero min. 77, Aarón (Miku min. 78).

FC Barcelona ‘B’: Rubén, Boitía, Marc, Jeffrey (Julio min. 71, Colmo, Dima (Orlandis min. 57), Giovanni, Sastre, Bojan, Víctor, Thaer (Jeffren min. 46).

Gole: 0-1 Guerra min. 32, 1-1 Giovanni min. 65, 1-2 Guerra min. 77, Jeffren min. 94.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (5)