sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bai: „Dzisiaj jest szczególny dzień”

Michał Kosim, 23.06.2022; 16:43

Wstęp do prezentacji Nuevo Mestalla

Dyrektor generalny Valencii, Sean Bai, zaprezentował podczas konferencji prasowej na terenie Nuevo Mestalla projekt nowego stadionu Los Ches. Z tej okazji wygłosił przemowę na temat oczekiwań kibiców względem przyszłego obiektu Valencii.

„Dzień dobry,”

„Dzisiaj jest szczególny dzień. Dlaczego szczególny? Ponieważ jesteśmy gotowi, by przedstawić wam szczegóły bardzo ekscytującego projektu dla klubu, społeczności i miasta. Dlaczego ekscytującego? Ponieważ bardzo ciężko pracowaliśmy nad tym projektem, z którego wszyscy będą dumni”.

„Dzisiaj przedstawimy wam nasz projekt Nou Mestalla. To pierwszy raz kiedy przedstawiamy ten projekt publicznie i wierzymy, że to wielka szansa, która przyniesie wiele emocji Walencji i jej mieszkańcom”.

„Dokończenie budowy nowego stadionu ma ogromne znaczenie dla klubu i kibiców. Jednocześnie będzie katalizatorem dla gospodarki i aktywności miasta. Wielu z nas przechodzi przez ten obszar i codziennie widzi istniejącą strukturę. Wszyscy zadajemy to samo pytanie: jak to będzie wyglądać i co przyniesie kibicom i miastu? Później zabierzemy was wszystkich na wizualną wycieczkę po tym, czego możecie się spodziewać i doświadczyć w najbliższej przyszłości”.

„Naszym zamiarem jest jak najszybsze ukończenie stadionu w jak najlepszych warunkach, aby miasto i klub miały nowe obiekty, z których wszyscy będziemy mogli wspólnie się cieszyć. Dla wielu z nas będzie to wyjątkowe miejsce, w którym obejrzymy mecze z naszymi kolegami, Valencianistas; miejsce, w którym zjemy z naszymi rodzinami, miejsce, w którym możemy uczestniczyć w wielu zajęciach, dzięki którym możemy tworzyć nowe wspomnienia z naszymi przyjaciółmi. Nou Mestalla stanie się miejscem szczególnym w mieście, ale także ważnym miejscem w naszym życiu”.

„Jeszcze raz, aby zakończyć, chcę publicznie wyrazić podekscytowanie i zaangażowanie klubu w ukończenie Nou Mestalla – miejsca dla ludzi, miejsca dla naszego klubu i ważnego punktu orientacyjnego w Walencji”.

„Dziękuję wam bardzo”.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.