sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Leonardo o zainteresowaniu Valencii

Michał Kosim, 17.06.2022; 18:53

Potencjalny dyrektor sportowy Los Ches w rozmowie z L’Équipe

Valencia, po wycieku taśm Anila Murthy’ego i w konsekwencji jego zwolnieniu, jest w trakcie restrukturyzacji pionu dyrektorskiego. W ostatnim czasie w mediach najgłośniej wybrzmiewa nazwisko Leonardo Araújo. Brazylijczyk miałby zostać nowym dyrektorem sportowym klubu z Mestalla.

52-latek został zwolniony z Paris Saint-Germain po zakończeniu obecnego sezonu. Były gracz Valencii w latach 1991-1993, który rozegrał dla klubu z Mestalla 88 oficjalnych spotkań (10 goli i 17 asyst) doskonale zna zarówno klub, jak i nowego trenera „Nietoperzy”, Gennaro Gattuso, z którym współpracował w AC Milanie.

W wywiadzie dla L’Équipe Leonardo przyznał, że wie o zainteresowaniu Valencii – mało tego, klub z Mestalla już się z nim kontaktował: „Trochę rozmawialiśmy, nic więcej. Fakt, że tam (w Valencii – przyp. red.) o mnie mówią sprawia, że jestem szczęśliwy. To kolejny klub, w którym grałem. Byłem dyrektorem sportowym w Paryżu, w Mediolanie; w klubach, w których występowałem. Fakt gry w klubie jest na pewno pozytywny”.

Wiele wskazuje więc na to, że Leonardo jest blisko podpisania kontraktu z Valencią.

Kategoria: Wywiady | L’Équipe skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.