sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bai: „Odblokujemy media społecznościowe”

Michał Kosim, 09.06.2022; 19:22

Sean Bai wita Gennaro Gattuso

Podczas powitalnej konferencji prasowej Gennaro Gattuso tymczasowy prezydent klubu z Mestalla, Sean Bai, zapowiedział zjednoczenie się z kibicami. Jednym z podjętych kroków będzie odblokowanie możliwości komentowania na stronach społecznościowych Valencii CF. Od ponad roku sekcja komentarzy jest zamknięta.

„Głównym aktorem jest dziś trener, ale chcę, by najpierw wybrzmiała publiczna wiadomość dotycząca zmiany kierunku, w jakim podąża klub. Wychodząc od autokrytyki będziemy pracować na maksimum możliwości, by sprawić, że kibice znów będą szczęśliwi i by cieszyli się z tego, jak działa klub. Musimy być bardziej otwarci i zżyci, dlatego też odblokujemy możliwość komentowania na stronach społecznościowych. Relacje między klubem, fanami i środowiskiem muszą być naznaczone szacunkiem. W naszym procesie decyzyjnym na końcu zawsze najważniejsze jest szczęście i duma naszych fanów. Innym z naszych założeń jest zbliżenie nas do wszystkich sektorów Valencianismo. Czasem będziemy musieli podejmować mało popularne decyzje, ale to wszystko w celu kontynuowania świetności tego klubu. Chcę porozmawiać o jeszcze jednym: chcemy, byście identyfikowali się z klubem oraz z DNA Valencii, które sprawia, że czujemy piłkę nożną w wyjątkowy sposób i z sentymentem jako sposób na życie. Jesteśmy rodziną – klub, trener, kibice, Akademia, media; wszyscy zjednoczeni i silni we wspólnym celu tworzenia wielkiej Valencii CF. Macie nasze słowo, że wkrótce wytłumaczymy wszystkie te kroki i zaplanujmy spotkanie, by wytłumaczyć wam ten projekt”.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu twojego przybycia. Życzymy ci wszystkiego najlepszego. Będziemy pracować z entuzjazmem i na pewno wszystko przebiegnie bardzo dobrze. Do jego pazura i pasji należy dodać smak dobrej piłki, która na pewno da nam wiele radości. Bardzo dziękuję i Amunt Valencia”!

Kategoria: Wywiady | AS / ElDesmarque skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. LimaK10.06.2022; 10:46
Tak, tak, tak...

A w przyszłym sezonie zmiana trenera, "projektu" i zablokowane media społecznościowe... :D ;P2. Cirian10.06.2022; 11:31
CirianNie ma co. Zaczęli od priorytetów.
3. staste7710.06.2022; 12:20
staste77Oby szło ku lepszemu.
Może ci ludzie w końcu coś zrozumieli?!
4. chaga10.06.2022; 14:23
A komentować będą mogli tylko "wybrani" kibice
5. chaga10.06.2022; 14:23
A komentować będą mogli tylko "wybrani" kibice