sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nowy członek koalicji antyMeriton?

Wojciech Ciuraj, 27.05.2022; 20:55

Coraz gęstsza atmosfera wokół klubu

Podczas gdy Peter Lim zastanawia się co dalej zrobić z Valencią, jeden z jego największych antagonistów - Miguel Zorío, intensyfikuje swoje działania mające na celu pozbycie się Meriton z klubu. Były wiceprezydent "Nietoperzy" skontaktował się z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Singapuru, które jak się okazało także jest niezadowolone z działań Petera Lima.

8 lat bytności singapurskiego kapitału w Valencii to czas, który nawet najbardziej neutralni obserwatorzy muszą ocenić negatywnie. Peter Lim i jego współpracownicy regularnie dostarczają pożywki prasie krajowej i zagranicznej swoimi irracjonalnymi decyzjami. Systematyczny upadek historycznego klubu jakim jest Valencia został dostrzeżony także w Singapurze, którego to władze niepokoją się o dalsze ruchy Meriton.

Vivian Balakrishnan - singapurska Minister Spraw Zagranicznych, poleciła Miguelowi Zorío wytoczyć Peterowi Limowi kolejny proces, który miałby tym razem dotyczyć nadużyć handlowych i cywilnych. Władze Singapuru uważają, że Meriton psuje wizerunek kraju zagranicą, a kolejne decyzje właściciela Valencii mogą utrudnić przyszłe inwestycje singapurskich biznesmenów w Europie. Kontakt z azjatyckimi władzami to kolejna inicjatywa mająca na celu zmusić Petera Lima do sprzedaży klubu. Czy ta metoda okaże się skuteczna? Przekonamy się wkrótce.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK28.05.2022; 11:58
Wątpię, by to coś dało, aczkolwiek "nadzieja umiera ostatnia".
2. JEFF28.05.2022; 13:00
JEFFLim musiałby kompletnie nie dbać o wizerunek, by zignorować naciski ze strony ministerstwa własnego kraju. Nie wiem co zamierza dalej robić z klubem, bo wygląda to jak rozbabrana i porzucona piaskownica. Oby to coś dało...