sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Porażka po karnych...

Wojciech Ciuraj, 24.04.2022; 11:33

Puchar zostaje w Sewilli

Mimo rozegrania naprawdę dobrego meczu "Nietoperze" uległy Betisowi w finale Pucharu Króla. José Bordalás świetnie zaplanował całe spotkanie, a gra Valencii naprawdę mogła się podobać. Niestety porażka najprawdopodobniej poniesie za sobą utratę kluczowych graczy, ale póki co bądźmy dumni z tej drużyny!

Więcej wkrótce

Kategoria: Mecze | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK24.04.2022; 12:18
Pierwsza połowa, mimo dwóch bramek była słabsza od drugiej. Tzn. Betis grał dobrze, a Valencia próbowała się "odgryźć". Jedyny strzał jaki oddała w pierwszej połowie to był ten piękny gol Duro.
W drugiej połowie gra się wyrównała i było dużo więcej okazji bramkowych z obu stron.

Karne wykonywane były pewnie, oprócz Musaha, który moim zdaniem zlekceważył "11tkę" i postawił klub w fatalnym położeniu...

Czas pokaże co dalej.
2. staste7724.04.2022; 19:54
staste77A mi szkoda tej sytuacji, gdy Hugo Duro wychodził z Guedesem z szybką kontrą. Hogo podawał do Guedesa, ale podał miedokładnie w nogi obrońcy. Gdyby podał trochę bardziej do przodu to obrońca by nie sięgnął piłki a Gueades wyszedłby sam na sam z bramkarzem.
Moglibyśmy wyjść wtedy na 2:1.
A druga sytuacja, która mi cały czas stoi przed oczami to strzał Gai, obrona Bravo i sytuacyjna dobitka Hugo Duro. gdyby piłka odbiła się trochę od niego inaczej to wpadłaby do bramki.
Podsumowując: mieliśmy kilka sytuacji, z którym mogłyby byc bramki, ale jakoś nie wpadły. Widocznie jakoś nie było nam tym razym pisane, żebyśmy wygrali :-(
Może za rok?!