sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

"Stajemy przed historyczną szansą"

Wojciech Ciuraj, 19.04.2022; 19:59

Konferencja przedmeczowa

Szkoleniowiec Valencii - José Bordalás odpowiedział na pytania dziennikarzy przed dzisiejszym spotkaniem z Villarrealem. Hiszpan wypowiedział się na temat sytuacji kadrowej, a także zbliżającego się wielkimi krokami finału Pucharu Króla.

Trudny terminarz

"Oczywiście, że wolelibyśmy nie grać meczu w środku tygodnia, ale nie mamy na to wpływu. Nasz sobotni rywal jest w takiej samej sytuacji. Nie będziemy podejmować niepotrzebnego ryzyka. Wielu naszych graczy odczuwa lekki dyskomfort, a chcemy by Gabriel, Guedes czy Maxi byli gotowi w 100% na finał."

Villarreal

"Villarreal jest nie tylko przykładem dla Valencii, ale także dla całego europejskiego futbolu. Ich sukces wiele mówi o władzach klubu, strukturach, a także jakości kadry. Drużyna z tak małego miasta gra w półfinale Ligi Mistrzów, to naprawdę inspirujące i szczerze ich podziwiam."

Rotacje

"Nasz rywal dysponuje dwiema niemal równorzędnymi jedenastkami. My nie mamy takiego komfortu, dlatego będziemy musieli podjąć trudne decyzje z myślą o finale Pucharu Króla. W sobotę nie czeka nas zwykły mecz, stajemy przed historyczną szansą."

Kibice

"Jestem w klubie od niedawna, ale czas, który tu spędziłem wystarczył by stwierdzić, że największą siłą i wartością Valencii są jej kibice. To oni podtrzymują ten niegasnący, historyczny ogień. Dopingują nas z ogromną pasją i zaangażowaniem, mimo że nasze wyniki nie mogą ich satysfakcjonować. Moją ambicją jest dorównanie do ich jakości. W sobotę będziemy mieli okazję wynagrodzić im przynajmniej częściowo ten trudny sezon. Rozpoczynamy wielki tydzień i z maksymalną koncentracją podejmiemy Villarreal, a następnie staniemy do walki o puchar."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.