sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Comesaña zaoferowany Valencii

Wojciech Ciuraj, 09.04.2022; 10:44

Kolejna opcja wzmocnienia pomocy

Po dłuższym przestoju transferowa karuzela na dobre się rozkręca. Kolejnym piłkarzem łączonym z ekipą "Nietoperzy" jest pomocnik Rayo Vallecano - Santi Comesaña. Zdaniem hiszpańskich mediów agencja reprezentująca zawodnika sama skontaktowała się z Miguelem Ángelem Coroną.

Santiago Comesaña to środkowy pomocnik o poszukiwanym przez trenera profilu. Jego świetne występy w barwach Rayo zwróciły uwagę wielu ekip LaLiga. Hiszpan swoją skuteczną grą w destrukcji wydatnie przyczynił się do udanego sezonu drużyny Andoniego Iraoli. Na poziomie statystycznym, Comesaña jest czołowym defensywnym pomocnikiem hiszpańskich rozgrywek, co więcej jego kontrakt kończy się w 2023 roku.

25-latek jawi się jako spora okazja rynkowa co oprócz Valencii pragnie wykorzystać lokalny rywal...Villarreal. Sam piłkarz ma preferować ekipę "Nietoperzy" i współpracę z José Bordalásem, dlatego polecił swoim przedstawicielom kontakt z władzami Valencii. Nie bez znaczenia ma być też fakt, że na Mestalla łatwiej byłoby mu wywalczyć miejsce w pierwszym składzie i zrobić kolejny krok w karierze. Miguelem Ángel Corona analizuje finansowe warunki tej transakcji i poprosił agencję reprezentującą Comesañę o powrót do negocjacji już po finale Pucharu Króla, gdy wiadomo będzie na jaki projekt będzie mogła sobie pozwolić Valencii w kolejnej kampanii.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. szogun09.04.2022; 11:21
Ja bym go widział w Valencii.
2. kOst11.04.2022; 19:59
kOstUuu ciekawa opcja, szkoda (albo i nie) że dziś nie zagra.
3. Tomash87g12.04.2022; 08:03
BRAĆ GO!