sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Darboe wzmocni Valencię?

Wojciech Ciuraj, 02.04.2022; 01:27

Kolejne plotki transferowe

Brak klasycznego defensywnego pomocnika, jest jednym z największych problemów drużyny José Bordalása. Hiszpański szkoleniowiec wierzy, że tym razem klub spełni jego życzenie i uzupełni braki w środku pola. Naprzeciw potrzebom "Nietoperzy" chce wyjść Roma, która zamierza powalczyć o Gonçalo Guedesa.

Portugalczyk znajduje się na szczycie listy życzeń José Mourinho. Utytułowany szkoleniowiec uważa swojego rodaka za idealnego partnera dla Tammy`iego Abrahama. Valencia jest świadoma zainteresowania Guedesem, a trudna sytuacja finansowa najpewniej zmusi klub do sprzedaży. Jednak włodarze "Nietoperzy" liczą, że uda im się ugrać na tej transakcji jak najwięcej.

AS Roma chce przekonać Meriton włączając w transakcję Ebrimę Darboe - utalentowanego defensywnego pomocnika pochodzącego z Gambii. 20-latek przebił się do pierwszej drużyny Rzymian i mimo niewielu okazji do gry, kilkukrotnie udowodnił, że drzemie w nim ogromny potencjał. Włoska prasa opisuje Darboe jako idealny materiał na "żołnierza" José Bordalása, a sam Hiszpan także ma pozytywnie zapatrywać się na ewentualny transfer. W przeszłości Roma próbowała już dobić targu z Valencią w sprawie Amadou Diawary, czy tym razem kluby dojdą do porozumienia?

Kategoria: Ogólne | Superdeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.