sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Soler: "Valencia to mój dom"

Wojciech Ciuraj, 27.03.2022; 18:17

Wywiad z wychowankiem

Przebywający na zgrupowaniu reprezentacji Carlos Soler, udzielił wyczerpującego wywiadu na temat bieżących spraw. Pomocnik kolejny raz zadeklarował chęć kontynuowania kariery w Valencii.

Pozycja w kadrze

"Konkurencja jest ogromna. Mamy zespół na świetnym poziomie, dlatego każde powołanie utwierdza mnie w przekonaniu, że wykonuję dobrą pracę w klubie."

Udział w Mistrzostwach Świata

"To marzenie każdego piłkarza. Od wczesnego dzieciństwa oglądałem Mundial w telewizji. Możliwość reprezentowania swojego kraju na takim turnieju to ogromna rzecz. Chcę utrzymać miejsce w kadrze i pomóc drużynie zdobyć puchar."

Guillamón i Gayà

"Hugo jest z nami po raz pierwszy, ale zna chłopaków z kadry młodzieżowej, więc bardzo dobrze wszedł w grupę. Pasuje do tej kadry. Brakuje nam José, ale wszyscy chcemy by był zdrowy i w pełni sił przed wymagającym finiszem sezonu."

Finał Pucharu Króla

"Mecz z Betisem będzie trudny. Wszyscy pamiętamy nasze poprzednie starcie, ale z drugiej strony tamta porażka jest świetnym materiałem do analizy. Wiemy jaką piłkę lubią grać i stać nas na zneutralizowanie ich mocnych punktów. To tylko jeden mecz i kluczową rolę odegra dyspozycja dnia. Jesteśmy na fali, wreszcie udało nam się znaleźć równowagę w defensywie. Chcemy zwieńczyć ten trudny sezon pucharem!"

Indywidualne osiągnięcia i krytyka

"Rozgrywam dobry sezon na poziomie indywidualnym, ale wierzę, że mogę notować dużo lepsze liczby. Chcę się rozwijać i pomagać drużynie. Co do krytyki...każdy kolejny trener na mnie stawia, Luis Enrique powołuje mnie do kadry - to nie przypadek. Staram się nie czytać komentarzy w sieci i skupiać się na piłce."

Nowy kontrakt

"Jestem optymistą. Przedłużenie kontraktu byłoby czymś wyjątkowym. Valencia to mój dom, mam w mieście rodzinę, przyjaciół, a klub dał mi wszystko. Jestem tu od 18 lat i wierzę, że uda nam się dojść do porozumienia. W piłce nigdy nic nie jest pewne, czasem piłkarze odchodzą wbrew swojej woli, ale moi przedstawiciele wyłożyli klubowi co należy zrobić by moja przygoda z Valencią trwała także w kolejnych latach. Takie sprawy lubią ciszę, musimy być cierpliwi."

Kategoria: Ogólne | Superdeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.