sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nowy kontrakt Gayi coraz bliżej

Wojciech Ciuraj, 22.03.2022; 00:03

Hiszpan zostanie na Mestalla?

Klub intensyfikuje starania o przedłużenie kontraktu José Luisa Gayi. Kapitan Valencii jest zainteresowany kontynuowaniem swojej przygody na Mestalla, mimo atrakcyjniejszych ofert zarówno na poziomie sportowym jak i finansowym. Najbliższe tygodnie powinny przynieść porozumienie między stronami.

Jak donosi Fabrizio Romano - włoski dziennikarz świetnie zorientowany w realiach rynku transferowego w Europie, Valencia jest coraz bliżej podpisania nowej umowy z José Gayą. Obecna umowa kapitana "Nietoperzy" wygasa w 2023 roku, stąd wiele drużyn, w tym Barcelona sonduje sytuację wychowanka "Los Ches". Sam Hiszpan wielokrotnie deklarował i udowadniał swoje oddanie klubowi. Intencją Gayi jest dalsze reprezentowanie Valencii, jednak fatalne zarządzanie Meritonu wielokrotnie osłabiło zaufanie reprezentanta Hiszpanii w projekt sportowy.

Gayà mocno ceni sobie współpracę z José Bordalásem, którego obecność na ławce Valencii ma być jednym z warunków przedłużenia kontraktu. Klub chciałby sfinalizować całą operację jeszcze przed finałem Pucharu Króla by wysłać w świat mocny komunikat o rosnącym potencjale sportowym klubu.

Kategoria: Transfery | Fabrizio Romano, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.