sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bordalás: "Musimy być realistami"

Wojciech Ciuraj, 19.03.2022; 12:42

Konferencja trenera

José Bordalás podzielił się swoimi refleksjami przed wyjazdowym meczem na Manuel Martínez Valero. Szkoleniowiec Valencii konsekwentnie tonuje nastroje w związku z awansem do finału Pucharu Króla.

Letnie okienko

"Nie myślę o tym. Sprzedaż graczy to nie jest temat na teraz. Mamy wiele punktów do zdobycia w lidze i liczy się obecnie tylko ta drużyna i to jak rywalizuje w LaLiga."

Oszczędzanie graczy

"Mamy w tym sezonie wiele problemów z kontuzjami. Nie zamierzamy przyśpieszać niektórych spraw. Ważne by wszyscy kluczowi gracze byli w pełni sił na kwietniowy finał."

Gabriel

"Jego dyskomfort jest spowodowany długą przerwą. Po tylu miesiącach bez rytmu meczowego to zupełnie normalne. Powrót Paulisty przywrócił nam równowagę, jestem zachwycony jego poziomem. Myślę, że to tylko przejściowe problemy i do końca sezonu Gabriel będzie nam pomagał."

Problemy w ataku

"Ciągłe problemy kadrowe wymuszają na nas pewne zmiany w organizacji gry. Brak równowagi w defensywie kosztował nas bardzo dużo punktów. Teraz gdy udało nam się załatać tę dziurę, brakuje nam trochę jakości w ofensywie, ale wkrótce zespół odzyska balans."

Puchar

"Musimy być realistami. To, że jesteśmy w finale pucharu, nie znaczy, że walczymy o Ligę Mistrzów. Miewamy dobre momenty i chcielibyśmy być wyżej, ale rzeczywistość jest inna. Ta drużyna się rozwija i potrzebuje wsparcia. Zawyżanie jej realnego potencjału jest szkodliwe."

Elche

"To świetny zespół. Bardzo cenię ich solidność i zaangażowanie. To co pokazali przeciwko Barcelonie było godne pochwały. Jestem pewien, że by wygrać z nimi, będziemy musieli zagrać nasz najlepszy futbol."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.