sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bordalás: "Mestalla daje nam energię"

Wojciech Ciuraj, 01.03.2022; 21:26

Konferencja trenera

José Bordalás spotkał się z dziennikarzami w przeddzień drugiego spotkania półfinałowego z Athleticiem Bilbao. Szkoleniowiec Valencii opowiedział o bieżącej sytuacji i szansach na finał Pucharu Króla.

José Gayà

"Wrócił do treningów i czuje się dobrze. Jestem optymistą jeśli chodzi o jego jutrzejszy występ. To dla nas świetna wiadomość."

Półfinał

"To wielki dzień dla całej naszej społeczności. Nasze głowy zaprząta tylko ten mecz. Jesteśmy gotowi by zagrać świetne spotkanie. Zrobimy to dla naszych fanów. Mestalla daje nam energię."

Gra trójką w obronie

"To jedna z dostępnych opcji. Ze względu na nasze problemy w defensywie szukamy nowych wariantów. Drużyna czuje tę taktykę, a powrót Gabriela otwiera nam nowe możliwości."

Krytyka stylu

"Nie sądzę by krytyczne głosy w jakikolwiek sposób wpływały na zespół. Ci, którzy się o nas wypowiadają sami nie potrafią zdefiniować naszego stylu. Zdobywamy sporo bramek, gramy na dużej intensywności. Jeśli nasi przeciwnicy narzekają po meczach z nami, to znaczy, że dobrze wykonujemy swoją pracę."

Przyszłość trenera

"Jestem szczęśliwy i chcę kontynuować tę przygodę. Kibice Valencii są niesamowici. Na każdym kroku czuję szacunek i energię nieporównywalną z niczym czego doświadczyłem w swoim życiu zawodowym."

Szansa na tytuł

"Jako trener muszę myśleć tylko o następnym meczu, ale dostrzegam tę szansę. Jestem bardzo podekscytowany."

Zimowe okienko

"To normalne, że nie zawsze się zgadzamy. Chciałem czegoś innego, ale już po zamknięciu okienka powiedziałem, że jestem związany z tymi piłkarzami, których mam i będziemy walczyć o każdy punkt."

Spotkanie z Peterem Limem

"Codziennie rozmawiam z Anilem i to on przekazuje mi co myśli Peter Lim. Klub jest zadowolony z mojego zaangażowania i wierzę mojemu prezydentowi. Zawód trenera wiąże się z pewną niepewnością, ale dziś najważniejszy jest półfinał Pucharu Króla."

Mecz sezonu

"Athletic też pragnie finału, to będzie piękne widowisko. Marcelino jest świetnym trenerem, który już poznał smak zwycięstwa w tych rozgrywkach. Moi piłkarze są skupieni i widzę w ich twarzach odpowiednie nastawienie."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.