sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Narada drużyny

Wojciech Ciuraj, 22.02.2022; 19:45

Interwencja liderów

Zła dynamika, w której utknął zespół, zmusiła kapitanów do zwołania zamkniętego spotkania mającego wstrząsnąć resztą graczy. José Gayà, Carlos Soler i Jaume Domènech zamierzają zrobić wszystko co możliwe by uratować trwającą kampanię.

Fatalna passa Valencii mocno odbiła się na pozycji ligowej. 7 meczów bez wygranej osłabiło i tak kiepskie morale zespołu. Po fatalnym meczu z Barceloną José Bordalás nie ukrywał frustracji i złości. Jego zdaniem powtarzanie wciąż tych samych błędów jest czymś niegodnym w klubie o takiej historii. Trener nie ukrywał także, że obecna kadra ma ograniczenia, których zdają się nie dostrzegać włodarze Valencii. Kapitanowie drużyny po raz kolejny w ostatnich latach próbują wstrząsnąć resztą kadry by powrócić na właściwą ścieżkę.

Zarówno Gayà jak i Soler zdają sobie sprawę, że brak europejskich pucharów to dla nich kolejny stracony rok. W czasie gdy trwają negocjacje dotyczące ich nowych kontraktów, drużyna znowu zjeżdża w dół tabeli. Kapitanowie wezwali swoich kolegów do samokrytyki i motywowali ich na najbliższe spotkania. Puchar Króla to dla Valencii ostatnia szansa na występ w Europie i liderzy szatni zrobią wszystko by zdobyć to trofeum.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Asesino26.02.2022; 09:12
AsesinoBardzo ciekawa wiadomość.

Rzeczywiście z Barcą w pierwszej połowie graliśmy padakę, ale w drugiej widać było światełko w tunelu - stworzyliśmy sporo okazji, niestety nic nie chciało wpaść...

Bardzo szanuję Gayę czy Solera, że mimo tylu chudych lat dalej są z nami i grają. Myślę, że bez problemu mogliby grać w lepszym zespole. Jeśli naprawdę zwołali takie spotkanie z własnej inicjatywy, bez udziału Bordalasa, to tym bardziej szacun.

No cóż, zobaczymy dzisiaj z Mallorcą...