sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sytuacja kadrowa przed meczem z Barceloną

Iwo Rubaszewski, 16.02.2022; 22:16

Urazy ważnych graczy

Już w te niedzielę Valencia zmierzy się w ligowym spotkaniu z FC Barceloną. W zespole „Nietoperzy” kontuzjowanych jest obecnie trzech podstawowych graczy – José Gaya, Gabriel Paulista oraz Jasper Cillessen. W klubie żywią nadzieję, że przynajmniej jeden z wymienionych zawodników zagra przeciwko Katalończykom.

Gaya

W wyniku urazu kapitan opuścił przegrane spotkanie z Deportivo Alavés. Na początku tygodnia obrońca nie trenował z grupą, ale dziś odbył pierwsze zajęcia z zespołem. Według prognoz boczny defensor będzie mógł wystąpić w domowym spotkaniu z Barcą.

Gabriel Paulista

Stoper wyleczył już kontuzję, która zmusiła go do ponad trzymiesięcznej przerwy w grze. Podobnie jak Gaya, wziął udział w ostatniej sesji treningowej, ale jego szanse na występ przeciwko Blaugranie są dość niskie. Sztab szkoleniowy nie chce zbyt szybko wpuścić go na boisko, by uniknąć odnowienia urazu. Mówi się, że powrotu Gabriela można spodziewać się 26 lutego w meczu z Mallorcą.

Jasper Cillessen

Występ Holendra jest wykluczony. Reprezentant Oranje przeszedł operację w trybie pilnym. Cillessen zmuszony był do niej ze względu na skrzep krwi, który wytworzył się w jego łydce.

Kategoria: Raporty Medyczne | El Desmarque | SuperDeporte | Plaza Deportiva | fot. SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.