sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jönsson myśli o Valencii

Wojciech Ciuraj, 16.02.2022; 14:58

Nowy defensywny pomocnik?

José Bordalás mimo zimowych transferów, nie ukrywał rozczarowania brakiem nowego defensywnego pomocnika w swoim zespole. Klub od kilku okienek nie potrafi wzmocnić pozycji, która została absolutnie pusta po feralnej letniej wyprzedaży w 2020 roku. Jednym z piłkarzy, których kandydatury Valencia rozważała podczas zimowego okienka był Jens Jönsson i wiele wskazuje, że temat transferu Duńczyka powróci latem.

29-latek występuje w Cádiz od 2020 roku. W tym czasie dał się poznać jako agresywny i nieustępliwy pomocnik, który ciężko pracuje w swojej strefie. Jego profil, a także doświadczenie bardzo odpowiadają José Bordalásowi. Klub negocjował jego transfer chcąc włączyć w transakcję Manu Vallejo, jednak niechęć ekipy z Andaluzji do oddania Duńczyka w połowie sezonu, sprawiła, że temat upadł.

Niedawna wypowiedź Jönssona, który stwierdził, że "Valencia byłaby naturalnym krokiem naprzód" pokazuje, że latem gdy kontrakt pomocnika wygaśnie, transfer jest bardzo prawdopodobny. Wprawdzie obecna umowa Duńczyka posiada klauzulę przedłużającą jego pobyt w Cádiz o kolejny rok po rozegraniu odpowiedniej liczby meczów, jednak nie będzie ona obowiązywała w przypadku spadku tej ekipy. Valencia zamierza powalczyć o pomocnika by zapewnić drużynie bezpieczeństwo w środkowej strefie i dać narzędzia pracy trenerowi.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.