sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcelino przed meczem z Valencią

Iwo Rubaszewski, 09.02.2022; 14:46

Wypowiedzi trenera Athleticu

W ostatnich dniach Marcelino w trakcie konferencji prasowych poruszał temat spotkania z Valencią. Były szkoleniowiec Los Ches mówił o emocjonalnej więzi jaka wciąż wiąże go z klubem, ale także wyrażał niezadowolenie z dobru terminów spotkań półfinałowych.

Wylosowanie VCF

„Na niwie emocjonalnej [Valencia] była rywalem, na którego najbardziej nie chciałem trafić. Żyło mi się tam świetnie i mam najwyższy szacunek do piłkarzy, do klubu, do fanów, … inną kwestią są liderzy, przyznaję, jest to dla mnie emocjonalnie skomplikowane.”

Niedogodności terminarza

Trener Basków komentował kalendarz spotkań w weekend przed meczem rewanżowym na Mestalla. Valencia zagra swój mecz z Mallorcą w piątek, zaś Athletic wystąpi przeciwko Barcelonie w niedzielę. Drugi mecz półfinału Pucharu Króla odbędzie się w środę.

„Wkurza mnie to. Valencia odpoczywa przed pierwszym meczem dłużej niż Athletic, ale to tylko jeden dzień. (…) Oczywiście lepiej jest mieć trzy dni wolnego aniżeli dwa, ale co jest naprawdę niestosowne i nielogiczne, to że przed meczem rewanżowym jedni grają w piątek, a drudzy w niedzielę.”

„To nie jest logiczne, to nie jest normalne. Mamy dwa dni odpoczynku przeciwko czterem. Dwumecz rozstrzygnie się [w rewanżu], to kluczowy mecz, decydujący o tym, kto zagra w finale i uważamy, że panuje tu kompletna niespójność. Nic z tego nie rozumiem.”

Kategoria: Ogólne | El Desmarque | fot. Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.