sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mamardashvili na stałe między słupkami?

Wojciech Ciuraj, 08.02.2022; 22:15

Udany powrót Gruzina

Giorgi Mamardashvili wykorzystał szansę od Pepe Bordalása. Młody bramkarz zachował czyste konto i pokazał, że hierarchia klubowych bramkarzy nie jest jednoznaczna. Niewykluczone, że udanym występem przeciwko Realowi Sociedad, Gruzin wywalczył miejsce w składzie także na arcyważny mecz z Athleticiem Bilbao.

Mamardashvili zaliczył świetne wejście w sezon stając się z miejsca jedną z największych niespodzianek LaLigi. Jednak błędy, które mu się przydarzyły, a także powrót do formy Jaspera Cillessena sprawiły, że utalentowany bramkarz powrócił na ławkę rezerwowych. Gdy Holendrowi przydarzył się kolejny uraz, José Bordalás postawił na Jaume Domenecha, który jest jednym z liderów szatni i cierpliwie czekał na swoją szansę. Miało się to nie spodobać Gruzinowi, który nieco spuścił z tonu na treningach i przekroczył dozwoloną wagę.

Bordalás mocno liczy na Gruzina w kolejnej kampanii i w szczerej rozmowie zakomunikował mu, że oczekuje od niego znacznie więcej ze względu na drzemiące w nim możliwości. Mamardashvili wziął sobie do serca uwagi trenera i pokazał, że jest gotów strzec bramki Valencii. Przed Pepe Bordalásem nie lada dylemat. Musi bowiem rozstrzygnąć czy drużyna większą korzyść uzyska z występów Jaume będącego jedną z najważniejszych postaci jego szatni czy odważnie stawiać na ambitnego Gruzina, przygotowując go do roli numeru 1 w przyszłej kampanii.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. EverBanega8709.02.2022; 00:16
EverBanega87Jaume i wypluwanie piłki, proste błędy. To nie to. Ciekawe jaki poziom prezentuje młody portero Rivero. Na kadrach kiedyś był.
2. LukasZ_NS09.02.2022; 01:01
LukasZ_NSBył news
"OFICJALNIE: Rivero w Alcorcón"
3. EverBanega8709.02.2022; 12:33
EverBanega87Tak ale tylko na wypożyczenie. Może coś jeszcze z niego będzie. Chociaż mamy duży talent Cespedes w młodzieżowym zespole.
4. Vicente7309.02.2022; 20:25
Vicente73To, że Jaume jest "jedną z najważniejszych postaci w szatni" nie powinno w żaden sposób wpływać na decyzję trenera odnośnie postawienia Jaume w bramce. Nie postawa w szatni, a między słupkami w trakcie meczów powinna być JEDYNYM wyznacznikiem tego kto broni.
5. billie10.02.2022; 21:00
billieNiby tak, niby nie - w Copa del Rey bronił Jaume i powinien bronić do końca. Moim zdaniem to zła decyzja trenera.
6. billie10.02.2022; 21:01
billieChociaż również zauważam to co Wy - dodam tylko jeden z moich ostatnich wpisów z shoutbox'a. Poniżej:

"Domenech i te jego chaotyczne piąstkowania przyprawiają mnie o zawał. Czy on nigdy piłki po prostu nie łapie?"

Nic dodać, nic ująć.