sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bordalás: "Drużyna wierzy w zwycięstwo"

Wojciech Ciuraj, 06.02.2022; 12:08

Przedmeczowa konferencja trenera

Pepe Bordalás spotkał się z dziennikarzami by umówić bieżącą sytuację, a także dzisiejszy ligowy pojedynek z Realem Sociedad. Hiszpański szkoleniowiec skomentował także szanse drużyny w Pucharze Króla.

Athletic Bilbao

"To silny, utytułowany zespół, który wie jak zdobywać trofea. Każdy zespół na tym etapie rozgrywek jest groźny i mam ogromny szacunek dla naszego przeciwnika. Będzie ciężko."

Gabriel Paulista

"Bardzo ciężko pracuje by wrócić na boisko. Głęboko wierzę, że w końcu mu się uda i będzie dla nas ogromnym wzmocnieniem."

Real Sociedad

"Dzisiejszy mecz może być punktem zwrotnym. Musimy zacząć wygrywać z drużynami z górnej połowy tabeli. Jesteśmy bardzo podekscytowani, drużyna wierzy w zwycięstwo i poprawę wyników w drugiej części sezonu."

Ostatnie spotkanie Basków

"Betis jest spektakularnym zespołem, ale wynik 4:0 był zdecydowanie zbyt wysoki. Real Sociedad będzie chciał udowodnić, że to tylko wypadek przy pracy. Musimy być czujni, znamy realną siłę przeciwnika."

Amadou Diawara

"Zimowe okienko dobiegło końca, więc nie rozmyślam o piłkarzach, którzy nie są do mojej dyspozycji. Chce wyciągnąć to co najlepsze z moich zawodników i na tym się skupiam. Przed nami wiele wyzwań w lidze, pucharze - tylko to się teraz liczy."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.