sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bordalás: "Skupiam się na własnej pracy"

Wojciech Ciuraj, 16.01.2022; 10:50

Konferencja trenera

Szkoleniowiec Valencii - José Bordalás spotkał się z dziennikarzami w ramach tradycyjnej przedmeczowej konferencji prasowej. Hiszpan postanowił skomentować doniesienia medialne na temat konfliktu z zarządem.

Oszukany przez klub

"W tej chwili takie sformułowania są bez sensu. Jesteśmy mniej więcej w połowie okienka, sprawa jest otwarta."

Potrzeby zespołu

"Sygnalizuję włodarzom klubu kierunek, w którym powinniśmy podążać, ale to nie ja podejmuję decyzje. Znają moje zdanie na ten temat. Skupiam się na własnej pracy bo jestem trenerem i tego się ode mnie oczekuje. Chciałbym jednak by piłkarze, którzy do nas dołączą byli realnym wzmocnieniem."

Wass

"Daniel jest kluczowym graczem. Nie powiedziałem mu, że nie może odejść bo nie ja podejmuje decyzje. Ufam mu i liczę na niego, ale decyzja o jego przyszłości należy do właściciela. Wiem, że jest zainteresowany ofertą Atletico."

Spotkanie z Peterem Limem

"Pandemia trochę utrudnia komunikacje, ale nie mam z tym problemu. Codziennie rozmawiam z prezydentem i Coroną. Jestem człowiekiem otwartym na dialog i jeżeli właściciel chciałby ze mną pomówić to będę do jego dyspozycji."

Stoperzy

"Aridane to jedna z opcji, które cenimy, natomiast nie będę upubliczniał szczegółów naszych rozmów. Klub pracuje nad wzmocnieniami, nie chcę osłabiać naszej pozycji negocjacyjnej. Zawsze występują różnice zdań. Chcę jednak zaznaczyć, że nigdy nie prosiłem o najlepszych graczy na świecie, a moje dotychczasowe prośby jak Duro, Alderete i Foulquier okazały się trafione. Nie jestem kapryśnym trenerem, wiem jakich narzędzi potrzebuje do budowy konkurencyjnej drużyny."

Atlético Baleares

"To będzie trudny mecz. Wyeliminowali Celtę i Getafe, udowadniając, że są w stanie postawić trudne warunki drużynom z wyższej kategorii rozgrywkowej. Mamy ogromne problemy kadrowe spowodowane zakażeniami koronawirusem i kontuzjami, ale chcemy pokonać te trudności i zameldować się w kolejnej rundzie."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. EverBanega8716.01.2022; 13:51
EverBanega87Podoba mi się jego podejście pomimo, że oficjalne to stonowane do granic...To największy klub jaki dotąd prowadził... Oby wytrzymał do końca sezonu...