sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia zainteresowana Yokuslu

Iwo Rubaszewski, 14.01.2022; 22:44

Wzmocnienie środka pola?

W obliczu potencjalnych odejść Daniela Wassa lub Uroša Račicia VCF musi szukać wzmocnień w linii pomocy. W pierwszych dniach okna w kontekście przybycia na Mestalla mówiło się o Mubaraku Wakaso, lecz ostatnio w mediach pojawiło się kolejne nazwisko. Nowym nabytkiem może stać się Okay Yokuslu.

Turek nie czuje się dobrze w swoim obecnym klubie – Celcie Vigo – i chce zmienić pracodawcę. Zawodnik wpisuje się w profil preferowany przez Bordalása. Jest wysoki (mierzy 191 cm wzrostu), silny i dobrze sprawdza się w destrukcji. Nominalnie jest pivotem, ale może też grać jako „8”, a w razie potrzeby także na środku obrony. Do Vigo trafił w 2018 z Trabzonsporu. W pierwszym oraz drugim sezonie na Balaídos był ważnym zawodnikiem i zazwyczaj łapał się do pierwszej jedenastki. W rozgrywkach 2020/2021 stracił swoją pozycję i udał się na półroczne wypożyczenie do West Bromu, w którym niemal zawsze grał od deski do deski. Po powrocie do Hiszpanii nie dał rady odzyskać dawnej pozycji w klubie. W trwającym sezonie grał jedynie przez 182. minuty.

Piłkarz wzbudza spore zainteresowanie na Wyspach, we Francji i Turcji (myślą o nim Fulham, Bordeaux i Galatasaray). Anglicy chcą wypożyczyć Yokuslu z obowiązkiem wykupu. Fakt ten może stanąć na przeszkodzie do jego transferu na Mestalla; Valencia nie chce inwestować większej ilości pieniędzy w zimowym oknie.

Kategoria: Transfery | El Desmarque | SuperDeporte | transfery.info | fot. El Desmarque skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. EverBanega8714.01.2022; 23:45
EverBanega87Trochę bez sensu ogrywać komuś zawodnika,bo pieniężne transfery tylko po sprzedaży kogoś. Być może.