sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Blanco odejdzie z Valencii

Iwo Rubaszewski, 14.01.2022; 16:11

Kierunek Serie B

Álex Blanco to kolejny zawodnik z umową wygasającą po sezonie, który opuści klub już zimą. Hiszpan najprawdopodobniej przeniesie się do Włoch, gdzie będzie bronił barw Como 1907.

Agenci piłkarza negocjowali już z włoskim klubem. Transakcja nie jest jeszcze zakończona, ale wydaje się, że jest na ostatniej prostej. Forma transferu będzie bliźniaczo podobna do operacji odejścia Jasona do Álaves – Blanco odejdzie już teraz, za darmo, ale Valencia zachowa procent od kwoty przyszłej sprzedaży. Plaza Deportiva podaje, że gracz pożegnał się już z kolegami z zespołu oraz sztabem i za kilka godzin przejdzie testy medyczne i podpisze dwu i pół letni kontrakt z nową drużyną.

Como 1907 jest beniaminkiem Serie B i obecnie zajmuje 11. miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do lokat gwarantujących grę w barażach o awans do elity. Właścicielem klubu jest indonezyjska firma Djarum, która liczy, iż da radę wprowadzić klub do Serie A, w której Como po raz ostatni występowało w rozgrywkach 2002/2003.

Kategoria: Transfery | Plaza Deportiva | AS | fot. ElDesmarque skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Volson14.01.2022; 16:47
My będziemy mieli w ogóle kim łatać ewentualne braki, kontuzje czy covidy ? ;d
2. Tomash87g14.01.2022; 17:06
Piccini, Blanco... Robią miejsce dla zawodników z Mestallety, bo nie będzie transferów przychodzących*? Analogicznie pozbyli się Kang-Ina. Tak zarządzając klubem czeka walka o utrzymanie.

* tak zakładam.