sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rivero o krok od Dallas

Iwo Rubaszewski, 04.01.2022; 13:58

Transfer na ostatniej prostej

Valencia od samego początku zimowego mercato pozostaje aktywna na rynku. Drużynę na stałe wzmocnił Mamardashvili, a klub opuścił Jason. Wkrótce w jego ślady prawdopodobnie pójdzie Cristian Rivero. Bramkarz uda na wypożyczenie do FC Dallas.

Przyszłość Hiszpana wyjaśniła się po wykupieniu przez VCF Giorgiego Mamardashviliego. W klubie nie znalazło się miejsce dla czterech golkiperów, a Rivero, który nie rozegrał w tym sezonie ani minuty, stał się pierwszym wyborem do opuszczenia Mestalla. Zawodnik zostanie wypożyczony do FC Dallas – 11. drużyny Konferencji Zachodniej MLS w sezonie 2021. Trenerem zespołu jest Nico Estévez, czyli były szkoleniowiec Mestallety oraz – w rozgrywkach 2013/2014 – tymczasowo pierwszej drużyny.

Rivero spędzi w USA 18 miesięcy. Według informacji hiszpańskich mediów, Dallas wynegocjowało opcję wykupu piłkarza. Do sfinalizowania transferu brakuje niewiele, ale amerykański klub nie jest jedynym, który zainteresował się bramkarzem. Wciąż oko mają na niego zespoły z LaLiga SmartBank.

Kategoria: Transfery | ElDesmarque | fot. ElDesmarque skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Volson04.01.2022; 15:22
Lepiej jakby został w La Liga - niech się rozwija może coś z niego jeszcze będzie.