sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bordalás chce najlepszą wersję Guedesa

Mateusz Piniarski, 03.12.2021; 15:39

Spadek formy Portugalczyka

Mecz z Rayo Vallecano nie był najlepszym w karierze Goncalo Guedesa. Został zmieniony już w 68 minucie po bezbrawnym spotkaniu. To przykra zmiana w porównaniu z początkiem sezonu, gdzie był jednym z najlepszych piłkarzy w drużynie.

Na pomeczowej konferencji prasowej trener wbił Guedesowi szpilkę mówiąc „Nie ma między nami obrazy. Uznałem, że są potrzebny jest mi inny profil. Przeciwnicy dobrze go neutralizowali, a on poniósł kilka strat po których mieli kontry”.

To nie było pierwsze spotkanie z dziennikarzami, gdzie Bordalás „ukłuł” swojego piłkarza, jednak mimo to Portugalczyk jest niemal najczęściej występującym piłkarzem w sezonie 2021/2022. Tylko Daniel Wass zaliczył więcej minut. Trener chce w ten sposób zmobilizować zawodnika do cięższej pracy i powrotu do formy sprzed kilku miesięcy, gdy niósł na swych barkach całą grę ofensywną zespołu.

Kategoria: Ogólne | Levante-EMV | fot. Levante-EMV skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Volson03.12.2021; 22:38
Bardzo dobrze, nie można wiecznie klepać się po ramieniu i mówić, że jakoś to będzie. Chociaż oczywiście do Guedesa nie mam pretensji bo to jeden z moich ulubionych grajków ;)
2. staste7704.12.2021; 00:32
staste77Tak, ostatnio słabo się na niego patrzyło jak potykał się o własne nogi.