sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bordalás: "Chcemy wyeliminować błędy"

Wojciech Ciuraj, 26.11.2021; 14:15

Konferencja trenera

Po trzech trudnych pojedynkach, Valencia zmierzy się z teoretycznie łatwiejszym rywalem - beniaminkiem Rayo Vallecano. Trener José Bordalás podzielił się w związku z tym swoimi refleksjami na temat obecnej sytuacji.

Gra w obronie

"Kontynuujemy naszą pracę. Mimo poprawy, nadal nie jestem zadowolony z organizacji gry tej formacji. Odwróciliśmy złą dynamikę, ale to dopiero początek. Chcemy wyeliminować błędy i rosnąć z każdym kolejnym meczem. Wymagam od moich piłkarzy maksymalnej koncentracji."

Maxi Gomez

"Oceniając piłkarzy staram się patrzeć jak najszerzej. Liczby nie są jedynym kryterium, jednak nie da się ukryć, że w przypadku Maxiego są bardzo złe. Rozmawiamy o tym często i wierzę w jego przełamanie."

Nowe kontrakty Solera i Gayi

"To wspaniali, mocno zaangażowani w projekt zawodnicy. Są skupieni na Valencii i chcą zostać w klubie. Oczywiście zależy im na ambitnym projekcie i to jest zadanie dla klubu i dla mnie by im go zapewnić."

Rayo

"Świetnie weszli w sezon. Nie ma co analizować ich statystyk, wystarczy spojrzeć na tabelę. Damy z siebie wszystko i wierzę, że wypadniemy korzystnie na ich tle."

Gabriel

"Jego leczenie przebiega zgodnie z planem. Najprawdpodobniej nie będzie jeszcze do mojej dyspozycji jutro, ale jesteśmy optymistami i wierzę, że w kolejnej kolejce Gabriel będzie już z nami."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.