sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bordalás: "Maxi wie, że musi się poprawić"

Wojciech Ciuraj, 21.11.2021; 14:46

Konferencja trenera

Po przerwie reprezentacyjnej powracają rozgrywki LaLiga. Z tej okazji szkoleniowiec Valencii - José Bordalás odpowiedział na pytania dziennikarzy w związku z dzisiejszym starciem z Realem Sociedad.

Hugo Duro

"Hugo to wszechstronny piłkarz mogący grać na różnych pozycjach w zależności od potrzeb zespołu. Pomógł nam w meczu z Atletico, jest bardzo pewny siebie."

Nieobecność Guillamóna

"To dla nas wielka strata, ale mamy piłkarzy, którzy mogą go zastąpić. Carlos, Racic, Daniel, a także Koba są gotowi do gry. Mamy w zanadrzu kilka wariantów taktycznych i wybierzemy ten, który naszym zdaniem zwiększy szanse na korzystny rezultat."

Problemy finansowe klubu

"Jestem w 100% skupiony na swojej pracy. Moje myśli, a także energia i pasja są przy drużynie. Klub nie informuje mnie o szczegółach finansowych. Nie martwię się tym, ponieważ nie należy to do moich obowiązków."

Maxi

"Przerwa bardzo mu pomogła i wierzę, że zobaczymy jego najlepszą wersję. Maxi wie, że musi się poprawić i dawać więcej drużynie. Dużo z nim o tym rozmawiam i jestem pewien, że uda mi się go odzyskać."

Real Sociedad

"Dobrze znamy tę ekipę. To kompletny projekt sportowy z bardzo dobrze zbalansowanym składem. Byliśmy ostatnio słabi w defensywie i musimy dać z siebie więcej by ich powstrzymać. Oczywiście to nie znaczy, że wyjdziemy dzisiaj z ultra defensywnym nastawieniem. Moja drużyna ma grać z pasją i odwagą. Jeśli będziemy dobrze interpretować grę rywala, mamy szansę na korzystny wynik."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.