sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Szansa Koindrediego

Wojciech Ciuraj, 14.11.2021; 11:32

Udany występ pomocnika

Szalony comeback w meczu z Atletico miał kilku bohaterów. Jednym z piłkarzy, którzy wnieśli spore ożywienie w poczynania Valencii był Koba Koindredi. Wobec zawieszenia za kartki Hugo Guillamóna, młody piłkarz pochodzący z Nowej Kaledonii może wystąpić w spotkaniu z Realem Sociedad od pierwszych minut.

Młodzieżowy reprezentant Francji był latem jednym z piłkarzy, których klub chciał wypożyczyć by nie spowalniać ich rozwoju. José Bordalás uważał wówczas, że Koba mimo sporego talentu, nie jest gotowy fizycznie by sprostać jego koncepcji futbolu. Ostatecznie młody zawodnik został w klubie i rozpoczął realizację specjalnego programu treningowego mającego mu pomóc wzmocnić poszczególne partie mięśni. Koindredi cierpliwie czekał na swoją szansę i wchodząc z ławki w spotkaniu z Atletico pokazał, że może być gotów do gry na poziomie LaLigi.

Bardzo ciepło o zawodniku Valencii wypowiadał się niedawno Christian Karembeu. Były reprezentant Francji uważa, że Koindredi zrobi wielką karierę i liczy, że ten przebije się do pierwszego składu jeszcze w obecnej kampanii. Sam zawodnik bardzo ceni sobie współpracę z José Bordalásem i dostrzega wyraźne postępy, które poczynił pod okiem tego szkoleniowca.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. staste7716.11.2021; 16:48
staste77Mamy kilku utalentowanych młodych graczy. Oby się dobrze rozwijali, gdyż na duże wzmocnienia to nie mamy co na razie liczyć.