sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bordalás: "Mój zespół musi być twardszy"

Wojciech Ciuraj, 29.10.2021; 23:13

Przedmeczowa konferencja

Podczas rozmowy z dziennikarzami szkoleniowiec Valencii nie ukrywał swojego rozczarowania ostatnimi rezultatami. Mimo niekorzystnej sytuacji, José Bordalás pozostaje spokojny i wierzy w swoją pracę.

Kryzys

To nie jest Valencia, którą chce się oglądać. Moje zespoły muszą być twardsze. Nie jestem zadowolony, że jesteśmy tak delikatni i podatni na presję rywala. Chcemy odzyskać osobowość silnego, konkurencyjnego zespołu.

Posiadana kadra

To nie czas na ocenę składu. Skupiam się na codziennej pracy z tą grupą. Nie mamy czasu na narzekanie, naszym celem jest wygrana z Villarealem.

Villareal

To świetna drużyna z wieloma wariantami gry. Jednak gramy na Mestalla i jesteśmy zobowiążani do pokazania naszego najlepszego futbolu.

Styl Bordalása

Preferuję nowoczesny, intensywny styl gry. Piłka nożna staje się coraz bardziej fizyczna, kluczowa jest także taktyka. Moi piłkarze muszą się do tego przystosować i zapomnieć o dawnych nawykach. Dziś nie da się wygrywać meczów na stojąco.

Posada

Nie martwię się swoją przyszłością, jestem zawodowcem. Głęboko wierzę w to co robimy wraz ze sztabem i jestem pewien, że się poprawimy.

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK30.10.2021; 11:49
Mniej gadania, więcej działania!

AMUNT VALENCIA!