sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Remis wyszarpany w końcówce

Wojciech Ciuraj, 26.10.2021; 00:16

Pełen emocji mecz na Mestalla

Mimo udanego finiszu, Valencii nie udało się zwyciężyć przed własną publicznością. Podział punktów z Mallorcą oznacza, że podopieczni Bordalása nie wygrali od sześciu spotkań. Szansa na rehabilitację już w najbliższą środę gdy "Nietoperze" zmierzą się z Betisem.

Więcej wkrótce

Kategoria: Mecze | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Mico26.10.2021; 09:25
MicoChciałoby się powiedzieć że brawa za walkę do samego końca, ale...
Valencia była słaba, bez pomysłu, zupełnie nie przypominała tej drużyny z początku sezonu. Od kilku meczów widać regres. Trochę wygląda to tak, jakby Bordalas dał pewien impuls na początku, ale szybko zaczęło się to wypalać. W meczy z Mallorcą Valencia wyglądała jak drużyna Celadesa, a nie Bordalasa.
2. Vicente7326.10.2021; 10:14
Vicente73Od dekady - z grubsza rzecz biorąc - widzę pewne "DNA Valencii". Brak zaciętości, ambicji, bylejakość, miałkość. Kiedyś VCF to był twardy mur nie do przejścia. Ale od lat VCF jest już tylko drutem kolczastym, na który wystarczy nadepnąć i po sprawie. Można być przeciętnym, ale trzeba być zawziętym w tym, co sie robi. Ci wszyscy grajkowie w ostatniej dekadzie mieli krótkie przebłyski, ale żaden z nich chyba nie wpatrywał się dostatecznie długo w szatni w twarze legend Valencii, których drugim imieniem było: "walka i oddanie". Od lat mamy zbieranię leni i najemników.
3. LimaK26.10.2021; 11:48
Słabo to wygląda.
Najgorsze, że już nie można usprawiedliwiać słabych występów brakiem Gayi i Solera...
4. staste7726.10.2021; 20:59
staste77Niestety po obiecującym początku zaczęliśmy grać słabo :-(
Za dużo wrzutek, za mało dobrych, niebezpiecznych podań po ziemi, które zawsze były naszą specjalnością.
Mamy niestety za mało klasowych zawodników - ostatnio brak Gai i Solera dobitnie to pokazał. Do tego w tym samym czasie nastąpiła zniżka formy Gueadesa. Pewnie też dlatego, że chłop zobaczył, że bez nich nie jest w stanie pociągnąć zespół.
Ciekaw jestem w jakim kierunku pójdziemy w tym sezonie. Jak się to rozwinie.
5. staste7726.10.2021; 21:00
staste77I jeszcze jedno: patrzę na program TV i nie widzę naszego środowego meczu. Wielka szkoda, że nie pokażą naszego meczu z Betisem. To może być dobry mecz: dwie drużyny, które trochę grają chaos :-) Na pewno będzie się to dobrze oglądało :-D